2. Verfahren
Verfahren
Titel: Transport van residu en bodemas
Beschreibung: Perceel 1 Transport Residu Scheidingsinstallatie: Het transporteren van residu vanaf de scheidingsinstallatie van de opdrachtgever naar de stortvloer van de verbrandingsinstallatie van de opdrachtgever d.m.v. de inzet van walking floor trailers. Het residu wordt aangeboden op de cascade-installatie van de scheidingsinstallatie en bestaat uit residu en organisch natte fractie (ONF). De scheidingsinstallatie verwerkt 308.000 ton afval per jaar en draait dag en nacht. Het transportgewicht van residu komt na scheiden op zo'n 260.000 ton per jaar, dit heeft een soortelijke massa van zo’n 330 kilogram per m³ en komt daarmee op zo’n 800.000 m³ per jaar. Perceel 2 Transport Bodemas: Transport van circa 340.000 ton bodemas per jaar van de AVI-opslagbunker naar het AEB-terrein d.m.v. de inzet van een kipper vrachtwagen
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 Transport residu scheidingsinstallatie
Beschreibung: Het transporteren van residu vanaf de scheidingsinstallatie van de opdrachtgever naar de stortvloer van de verbrandingsinstallatie van de opdrachtgever d.m.v. de inzet van walking floor trailers. Het residu wordt aangeboden op de cascade-installatie van de scheidingsinstallatie en bestaat uit residu en organisch natte fractie (ONF). De scheidingsinstallatie verwerkt 308.000 ton afval per jaar en draait dag en nacht. Het transportgewicht van residu komt na scheiden op zo'n 260.000 ton per jaar, dit heeft een soortelijke massa van zo’n 330 kilogram per m³ en komt daarmee op zo’n 800.000 m³ per jaar.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 Transport bodemas
Beschreibung: Transport van circa 340.000 ton bodemas per jaar van de AVI-opslagbunker naar het AEB-terrein d.m.v. de inzet van een kipper vrachtwagen