2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa drogowych i chodnikowych materiałów betonowych oraz granitowych dla Spółki Komunalnej Żukowo Sp. z o. o., przeznaczonych do budowy, rozbudowy, przebudowy i remontów dróg na terenie Gminy Żukowo.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa drogowych i chodnikowych materiałów betonowych oraz granitowych przeznaczonych do budowy, rozbudowy, przebudowy i remontów dróg na terenie Gminy Żukowo tj.: 1) Betonowa kostka brukowa – typu HOLLAND 6cm szara (3 000 m2) i kolor (2 000 m2): 2) Betonowa kostka brukowa – typu HOLLAND / BEHATON 8 cm szara (5 000m2): i kolor (4 000 m2): 3) Krawężnik betonowy drogowy 15/30/100 cm (6 000 sztuk): 4) Obrzeże chodnikowe betonowe 8/25/100 cm (6 000 sztuk): 5) Opornik drogowy betonowy 12/25/100 cm (3 000 sztuk): 6) Korytko drogowe betonowe 15/60/33 cm (500 sztuk): 7) Płyta betonowa ażurowa typu MEBA 60/40/10 cm (3 000 sztuk): 8) Betonowa kostka brukowa typu Beganit lub Moderna szlachetna 6 cm (1 000 m2): 9) Krawężnik Kamienny Granitowy15/30/100 (100 sztuk): 10) Płyta tarasowa płukana 40/40/3,8 cm (1 000 szt.): 11) Betonowa kostka brukowa postarzana 6 cm (1000 m2): 12) Betonowa kostka brukowa śrutowana 8 cm (500 m2): Ilość przedmiotu zamówienia zostały podane szacunkowo na okres 24 miesięcy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w Specyfikacji Warunków Zamówienia i Wzorze umowy.
Interne Kennung: ZP/3/D/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44113000 Straßenbaumaterialien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44113100 Pflastermaterialien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sukcesywna dostawa drogowych i chodnikowych materiałów betonowych oraz granitowych dla Spółki Komunalnej Żukowo Sp. z o. o., przeznaczonych do budowy, rozbudowy, przebudowy i remontów dróg na terenie Gminy Żukowo
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa drogowych i chodnikowych materiałów betonowych oraz granitowych przeznaczonych do budowy, rozbudowy, przebudowy i remontów dróg na terenie Gminy Żukowo, tj.: 1) Betonowa kostka brukowa – typu HOLLAND 6cm szara (3 000 m2) i kolor (2 000 m2): 2) Betonowa kostka brukowa – typu HOLLAND / BEHATON 8 cm szara (5 000m2):i kolor (4 000 m2): 3) Krawężnik betonowy drogowy 15/30/100 cm (6 000 sztuk): 4) Obrzeże chodnikowe betonowe 8/25/100 cm (6 000 sztuk): 5) Opornik drogowy betonowy 12/25/100 cm (3 000 sztuk): 6) Korytko drogowe betonowe 15/60/33 cm (500 sztuk): 7) Płyta betonowa ażurowa typu MEBA 60/40/10 cm (3 000 sztuk): 8) Betonowa kostka brukowa typu Beganit lub Moderna szlachetna 6 cm (1 000 m2): 9) Krawężnik Kamienny Granitowy15/30/100 (100 sztuk): 10) Płyta tarasowa płukana 40/40/3,8 cm (1 000 szt.): 11) Betonowa kostka brukowa postarzana 6 cm (1000 m2): 12) Betonowa kostka brukowa śrutowana 8 cm (500 m2): Ilość przedmiotu zamówienia wskazana w pkt 2 zostały podane szacunkowo na okres 24 miesięcy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w Specyfikacji Warunków Zamówienia i Wzorze umowy.
Interne Kennung: ZP/3/D/25