2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZŠ Jílovská 1100/16, Praha 4 – opatření proti přehřívání učeben
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je provedení venkovního zastínění v objektu ZŠ Jílovská 1100/16, Praha 4 – Braník. Toto opatření proti přehřívání učeben bude realizováno na jihovýchodní, jihozápadní a severozápadní fasádě jednotlivých učebních pavilonů A, B a C. Jedná se o dodávku a montáž předokenních screenových rolet a předokenních žaluzií, vše s elektrickým ovládáním, provedení přívodní elektroinstalace a všech souvisejících činností. Podrobná specifikace předmětu plnění veřejné zakázky je uvedena v příloze č. 1, která je nedílnou součástí této zadávací dokumentace.
Vorherige Bekanntmachung: 162023-2026
Interne Kennung: VZN/26/027
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39515400 Sichtschutz
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44115700 Außen-Sichtschutzvorrichtungen, 45421143 Installation von Jalousien, 45421145 Rollladenarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001