2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług publicznego transportu zbiorowego w zakresie gminnych przewozów pasażerskich w transporcie drogowym obejmujących obszar gminy Gniezno
Beschreibung: Określenie przewidywanego trybu udzielenia zamówienia: wybór operatora planowany jest na podstawie art. 19 ust. 1 pkt 3 tj w trybie art. 22 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 16.12.2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym (Dz.U. z 2022 r. poz. 1343) - bezpośredniego zawarcia umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego publiczny transport zbiorowy o charakterze użyteczności publicznej w zakresie gminnych przewozów pasażerskich w transporcie drogowym obejmujący obszar gminy Gniezno
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Określenie przewidywanego trybu udzielenia zamówienia: wybór operatora planowany jest na podstawie art. 19 ust. 1 pkt 3 tj w trybie art. 22 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 16.12.2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym (Dz.U. z 2022 r. poz. 1343) - bezpośredniego zawarcia umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego publiczny transport zbiorowy o charakterze użyteczności publicznej w zakresie gminnych przewozów pasażerskich w transporcie drogowym obejmujący obszar gminy Gniezno na liniach komunikacyjnych. Świadczenie usług drogowego publicznego transportu zbiorowego w gminnych przewozach pasażerskich na terenie Gminy Gniezno.