See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zapewnienie zasięgu komercyjnego, publicznego GSM/LTE/5G (w tym poprzez budowę stacji bazowych BTS) na potrzeby i zgodnie z wymogami SZRP na obszarach bez biznesowego uzasadnienia dla inwestycji operatorów komercyjnych (w szczególności na obszarze Programu Tarcza Wschód)
Beschreibung: Przedmiotem Umowy jest usługa uruchomienia miniaturowych stacji bazowych Small Cell (stacje bazowe o ograniczonej mocy) wraz z uruchomieniem usługi zwiększenia zasięgu sieci LTE na potrzeby i zgodnie z wymogami SZ RP na terenach objętych Narodowym Programem Odstraszania i Obrony „Tarcza Wschód”.
Interne Kennung: SAFE.086.2814.13.2026.KA
Verfahrensart: Sonstiges zweistufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64212000 Mobiltelefondienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zapewnienie zasięgu komercyjnego, publicznego systemu GSM/LTE/5G (w tym poprzez budowę stacji bazowych BTS) na potrzeby i zgodnie z wymogami SZ RP na obszarach bez biznesowego uzasadnienia dla inwestycji operatorów komercyjnych (w szczególności na obszarze Programu Tarcza Wschód) umowa została zawarta w części 4