2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przeprowadzenie kampanii outdoorowej OOH (Out of Home) zgodnie z warunkami określonymi przez Zamawiającego część I-III
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest Przeprowadzenie kampanii outdoorowej OOH (Out of Home) zgodnie z warunkami określonymi przez Zamawiającego część I-III 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 2 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy dla danej części. 3.Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 268674-2026
Interne Kennung: ZPRZ.270.140.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zgodnie z zapisem art. 138 ust. 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r Prawo zamówień publicznych, w związku z publikacją ogłoszenia wstępnego w DUUE nr 268674-2026
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79341000 Werbedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79342200 Reklamedienste, 79416000 Öffentlichkeitsarbeit, 92200000 Dienstleistungen in Verbindung mit Rundfunk- und Fernsehprogrammen, 79341100 Werbeberatung, 79341200 Werbeverwaltung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Przeprowadzenie kampanii outdoorowej OOH (Out of Home) zgodnie z warunkami określonymi przez Zamawiającego - Część I
Beschreibung: Najem powierzchni reklamowej na nośnikach zewnętrznych, takich jak: 1. billboardy o powierzchni reklamowej 12 m2 (504 × 238 cm) 1. billboardy o powierzchni reklamowej 18 m2 (600 × 300 cm) 1. citilighty o powierzchni reklamowej 120 x 180 cm
Interne Kennung: Część I
Los: LOT-0002
Titel: Przeprowadzenie kampanii outdoorowej OOH (Out of Home) zgodnie z warunkami określonymi przez Zamawiającego - Część II
Beschreibung: Najem powierzchni reklamowej na nośnikach zewnętrznych DOOH, takich jak: 1. nośniki DOOH we wszystkich miastach wojewódzkich w Polsce z uwzględnieniem nośników zlokalizowanych w: 1.1. komunikacji miejskiej: ekrany na przystankach, w pojazdach, w węzłach przesiadkowych, digital citylighty lub/i 1.2. ciągach pieszych i galeriach handlowych.
Interne Kennung: Część II
Los: LOT-0003
Titel: Przeprowadzenie kampanii outdoorowej OOH (Out of Home) zgodnie z warunkami określonymi przez Zamawiającego - Cześć III
Beschreibung: Najem powierzchni reklamowej na nośnikach zewnętrznych DOOH, takich jak: 1. nośniki DOOH w pociągach dalekobieżnych.
Interne Kennung: Część III