2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi polegającej na Konserwacji i obsłudze instalacji CO, instalacji ciepłej wody, instalacji wodno-kanalizacyjnej, kotłowni olejowej, węzłów cieplnych, studni głębinowych
Beschreibung: Pełna nazwa postępowania: Świadczenie usługi polegającej na Konserwacji i obsłudze instalacji CO, instalacji ciepłej wody, instalacji wodno-kanalizacyjnej, kotłowni olejowej, węzłów cieplnych, studni głębinowych, stacji uzdatniania wody, hydroforni, instalacji gazów tlenowych, sieci wodociągowych i kanalizacji /w tym kanalizacji ogólnospławnej, sieci hydrantowej /zewnętrznej/ dla Szpitala Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Wołominie przy ul. Gdyńskiej 1/3
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50700000 Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50531100 Reparatur und Wartung von Kesseln, 50721000 Betriebsbereitmachung von Heizanlagen, 50720000 Reparatur und Wartung von Zentralheizungen, 39370000 Wasserinstallationen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Szczegółowe wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia zostały zamieszczone w opisie przedmiotu zamówienia, który stanowi załączniki nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ).
Optionen:
Beschreibung der Optionen: brak