423936-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Server – PROJEKT 101145866 — IXTrust Platform - WP7 - Dodávka bezpečnostní IT infrastruktury
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPROJEKT 101145866 — IXTrust Platform - WP7 - Dodávka bezpečnostní IT infrastruktury
Beschreibung• Předmětem veřejné zakázky je dodávka infrastruktury pro zajištění kybernetické bezpečnosti v rámci projektu 101145866 – IXTrust Platform, realizovaného z programu Digital Europe Programme, výzvy DIGITAL-ECCC-2022-CYBER-B-03. Dodávka zahrnuje: o serverovou infrastrukturu pro provoz bezpečnostních služeb, o řešení typu Secure Access Service Edge (SASE) o firewallovou infrastrukturu typu Next Generation Firewall (NGFW). Předmět veřejné zakázky nezahrnuje implementaci, konfiguraci, integraci ani poskytování souvisejících odborných služeb; předmětem plnění je pouze dodávka požadovaných technologií
Interne KennungPROJEKT 101145866 — IXTrust Platform - WP7 - Dodávka bezpečnostní IT infrastruktury
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48210000 Vernetzungssoftwarepaket, 32400000 Netzwerke, 32420000 Netzausrüstung
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48210000 Vernetzungssoftwarepaket, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 32400000 Netzwerke, 32420000 Netzausrüstung