2. Verfahren
Verfahren
Titel: Outplacement
Beschreibung: Meerjarige Raamovereenkomst 2026-2029 voor Outplacement Diensten , voor een maximale capaciteit/geraamde waarde van 51.721.500,00 Euro en bestaande uit 3 (drie) percelen, waarbij per perceel een raamovereenkomst met 1 (één) Opdrachtnemer zal worden afgesloten. Percelen: - Perceel 1: Vlaanderen - Perceel 2: Brussel - Perceel 3: Wallonië
Interne Kennung: OC/2025/060 DDV
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85312300 Orientierungs- und Beratungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: OC/2025/060 DDV - 1
Beschreibung: Vlaanderen
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: OC/2025/060 DDV - 2
Beschreibung: Brussel
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: OC/2025/060 DDV - 3
Beschreibung: Wallonië
Interne Kennung: 3