See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA PRODUKTÓW FARMACEUTYCZNYCH, MATERIAŁÓW SZEWNYCH, OPATRUNKÓW ORAZ INNYCH ARTYKUŁÓW NA POTRZEBY MEDYCZNE ZAMAWIAJĄCEGO
Beschreibung: DOSTAWA PRODUKTÓW FARMACEUTYCZNYCH, MATERIAŁÓW SZEWNYCH, OPATRUNKÓW, ORAZ INNYCH ARTYKUŁÓW NA POTRZEBY MEDYCZNE ZAMAWIAJĄCEGO Zamawiający do przedmiotowego zamówienia przewidział 75 pakietów, wyszczególnione poniżej: Pakiet nr 1. PRODUKTY FARMACEUTYCZNE. CPV 33600000-6. Pakiet nr 2. PRODUKTY FARMACEUTYCZNE. CPV 33600000-6. Pakiet nr 3. PRODUKTY FARMACEUTYCZNE. CPV 33600000-6. Pakiet nr 4. PRODUKTY FARMACEUTYCZNE. CPV 33600000-6. Pakiet nr 5. PRODUKTY FARMACEUTYCZNE. CPV 33600000-6. Pakiet nr 6. PRODUKTY FARMACEUTYCZNE. CPV 33600000-6. Pakiet nr 7. PRODUKTY FARMACEUTYCZNE. CPV 33600000-6. Pakiet nr 8. OPATRUNKI. CPV 33141110-4. Pakiet nr 9. TESTY DO STERYLIZACJI. CPV 33694000-1. Pakiet nr 10. SIATKI I SYSTEMY GINEKOLOGICZNE. CPV 33100000-1. Pakiet nr 11. PRODUKTY FARMACEUTYCZNE. CPV 33600000-6. Pakiet nr 12. PRODUKTY FARMACEUTYCZNE. CPV 33600000-6. Pakiet nr 13. PRODUKTY FARMACEUTYCZNE. CPV 33600000-6. Pakiet nr 14. PRODUKTY FARMACEUTYCZNE. CPV 33600000-6. Pakiet nr 15. PRODUKTY FARMACEUTYCZNE. CPV 33600000-6. Pakiet nr 16. MATERIAŁY SZEWNE. CPV 33141121-4. Pakiet nr 17. PRODUKTY FARMACEUTYCZNE. CPV 33600000-6. Pakiet nr 18. PRODUKTY FARMACEUTYCZNE. CPV 33600000-6. Pakiet nr 19. MATERIAŁY SZEWNE. CPV 33141121-4. Pakiet nr 20. MATERIAŁY SZEWNE. CPV 33141121-4. Pakiet nr 21. MATERIAŁY SZEWNE. CPV 33141121-4. Pakiet nr 22. MATERIAŁY SZEWNE. CPV 33141121-4. Pakiet nr 23. MATERIAŁY SZEWNE. CPV 33141121-4. Pakiet nr 24. MATERIAŁY SZEWNE. CPV 33141121-4. Pakiet nr 25. MATERIAŁY SZEWNE. CPV 33141121-4. Pakiet nr 26. MATERIAŁY SZEWNE. CPV 33141121-4. Pakiet nr 27. MATERIAŁY SZEWNE. CPV 33141121-4. Pakiet nr 28. PRODUKTY FARMACEUTYCZNE. CPV 33600000-6. Pakiet nr 29. MATERIAŁY SZEWNE. CPV33141121-4. Pakiet nr 30. MATERIAŁY SZEWNE. CPV 33141121-4. Pakiet nr 31. OPATRUNKI. CPV 33141110-4. Pakiet nr 32. PRODUKTY FARMACEUTYCZNE. CPV 33600000-6. Pakiet nr 33. OPATRUNKI. CPV 33141110-4. Pakiet nr 34. OPATRUNKI. CPV 33141100-1. Pakiet nr 35. OPATRUNKI. CPV 33141100-1. Pakiet nr 36. SIATKI I SYSTEMY GINEKOLOGICZNE. CPV 33141621-9. Pakiet nr 37. Siatki do leczenia defektu dna miednicy. CPV 33100000-1. Pakiet nr 38. MATERIAŁY SZEWNE. CPV 33141121-4. Pakiet nr 39. ARTYKUŁY DO DIALIZ. CPV 33141000-0. Pakiet nr 40. PRODUKTY FARMACEUTYCZNE. CPV 33600000-6. Pakiet nr 41. PRODUKTY FARMACEUTYCZNE. CPV 33600000-6. Pakiet nr 42. RĘKAWICE NIEJAŁOWE. CPV 33141420-0. Pakiet nr 43. RĘKAWICE JAŁOWE. CPV 33141420-0. Pakiet nr 44. PRODUKTY FARMACEUTYCZNE. CPV 33600000-6. Pakiet nr 45. OPATRUNKI. CPV 33141110-4. Pakiet nr 46. PRODUKTY FARMACEUTYCZNE. CPV 33600000-6. Pakiet nr 47. PRODUKTY FARMACEUTYCZNE. CPV 33600000-6. Pakiet nr 48. MATERIAŁY SZEWNE. CPV 33141121-4. Pakiet nr 49. SIATKI I SYSTEMY GINEKOLOGICZNE. CPV 33100000-1. Pakiet nr 50. OPATRUNKI. CPV 33141110-4. Pakiet nr 51. PRODUKTY FARMACEUTYCZNE. CPV 33600000-6. Pakiet nr 52. PRODUKTY FARMACEUTYCZNE. CPV 33600000-6. Pakiet nr 53. PRODUKTY FARMACEUTYCZNE. CPV 33600000-6. (program lekowy B.57). Pakiet nr 54. PRODUKTY FARMACEUTYCZNE. CPV 33600000-6. Pakiet nr 55. PRODUKTY FARMACEUTYCZNE. CPV 33600000-6. Pakiet nr 56. PRODUKTY FARMACEUTYCZNE. CPV 33600000-6. Pakiet nr 57. PRODUKTY FARMACEUTYCZNE. CPV 33600000-6. Pakiet nr 58. PRODUKTY FARMACEUTYCZNE. CPV 33600000-6. Pakiet nr 59. PRODUKTY FARMACEUTYCZNE. CPV 33600000-6. Pakiet nr 60. OPATRUNKI. CPV 33141110-4. Pakiet nr 61. PRODUKTY FARMACEUTYCZNE. CPV 33600000-6. Pakiet nr 62. OPATRUNKI. CPV 33141110-4. Pakiet nr 63. PRODUKTY FARMACEUTYCZNE. CPV 33600000-6. Pakiet nr 64. RĘKAWICE NIEJAŁOWE. CPV 33141420-0. Pakiet nr 65. MATERIAŁY SZEWNE. CPV 33141121-4. Pakiet nr 66. PRODUKTY FARMACEUTYCZNE. CPV 33600000-6. Pakiet nr 67. PRODUKTY FARMACEUTYCZNE. CPV 33600000-6. Pakiet nr 68. ARTYKUŁY DO DIALIZ. CPV 33141000-0. Pakiet nr 69. OPATRUNKI. CPV 33141110-4. Pakiet nr 70. OPATRUNKI. CPV 33141110-4. Pakiet nr 71. PRODUKTY FARMACEUTYCZNE. CPV 33600000-6. Pakiet nr 72. URZĄDZENIA MEDYCZNE. CPV 33100000-1. Pakiet nr 73. PRODUKTY FARMACEUTYCZNE. CPV 33600000-6. Pakiet nr 74. OPATRUNKI. CPV 33141110-4. Pakiet nr 75. PRODUKTY FARMACEUTYCZNE. CPV 33600000-6. Przedmiot zamówienia i jego zakres oraz główne parametry zostały szczegółowo opisane w załączniku nr 3 (Opis Przedmiotu Zamówienia) do SWZ – dla każdego pakietu, jak również w projekcie umowy (kwestie formalne) stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ
Interne Kennung: 08/PN/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PAKIET NR 1
Beschreibung: ZGODNIE Z OPISEM PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA DLA TEGO PAKIETU - ZAŁ. NR 3 DO SWZ
Los: LOT-0002
Titel: PAKIET NR 2
Los: LOT-0003
Titel: PAKIET NR 3
Los: LOT-0004
Titel: PAKIET NR 4
Los: LOT-0005
Titel: PAKIET NR 5
Los: LOT-0006
Titel: PAKIET NR 6
Los: LOT-0007
Titel: PAKIET NR 7
Los: LOT-0008
Titel: PAKIET NR 8
Los: LOT-0009
Titel: PAKIET NR 9
Los: LOT-0010
Titel: PAKIET NR 10
Los: LOT-0011
Titel: PAKIET NR 11
Los: LOT-0012
Titel: PAKIET NR 12
Los: LOT-0013
Titel: PAKIET NR 13
Los: LOT-0014
Titel: PAKIET NR 14
Los: LOT-0015
Titel: PAKIET NR 15
Los: LOT-0016
Titel: PAKIET NR 16
Los: LOT-0017
Titel: PAKIET NR 17
Los: LOT-0018
Titel: PAKIET NR 18
Los: LOT-0019
Titel: PAKIET NR 19
Los: LOT-0020
Titel: PAKIET NR 20
Los: LOT-0022
Titel: PAKIET NR 21
Los: LOT-0023
Titel: PAKIET NR 22
Los: LOT-0024
Titel: PAKIET NR 23
Los: LOT-0025
Titel: PAKIET NR 24
Los: LOT-0026
Titel: PAKIET NR 25
Los: LOT-0027
Titel: PAKIET NR 26
Los: LOT-0028
Titel: PAKIET NR 27
Los: LOT-0029
Titel: PAKIET NR 28
Los: LOT-0030
Titel: PAKIET NR 29
Los: LOT-0031
Titel: PAKIET NR 30
Los: LOT-0032
Titel: PAKIET NR 31
Los: LOT-0033
Titel: PAKIET NR 32
Los: LOT-0034
Titel: PAKIET NR 33
Los: LOT-0035
Titel: PAKIET NR 34
Los: LOT-0036
Titel: PAKIET NR 35
Los: LOT-0037
Titel: PAKIET NR 36
Los: LOT-0038
Titel: PAKIET NR 37
Los: LOT-0039
Titel: PAKIET NR 38
Los: LOT-0040
Titel: PAKIET NR 39
Los: LOT-0041
Titel: PAKIET NR 40
Los: LOT-0042
Titel: PAKIET NR 41
Los: LOT-0043
Titel: PAKIET NR 42
Los: LOT-0044
Titel: PAKIET NR 43
Los: LOT-0045
Titel: PAKIET NR 44
Los: LOT-0046
Titel: PAKIET NR 45
Los: LOT-0047
Titel: PAKIET NR 46
Los: LOT-0048
Titel: PAKIET NR 47
Los: LOT-0049
Titel: PAKIET NR 48
Los: LOT-0050
Titel: PAKIET NR 49
Los: LOT-0051
Titel: PAKIET NR 50
Los: LOT-0052
Titel: PAKIET NR 51
Los: LOT-0053
Titel: PAKIET NR 52
Los: LOT-0054
Titel: PAKIET NR 53
Los: LOT-0055
Titel: PAKIET NR 54
Los: LOT-0056
Titel: PAKIET NR 55
Los: LOT-0057
Titel: PAKIET NR 56
Los: LOT-0058
Titel: PAKIET NR 57
Los: LOT-0059
Titel: PAKIET NR 58
Los: LOT-0060
Titel: PAKIET NR 59
Los: LOT-0061
Titel: PAKIET NR 60
Los: LOT-0062
Titel: PAKIET NR 61
Los: LOT-0063
Titel: PAKIET NR 62
Los: LOT-0064
Titel: PAKIET NR 63
Los: LOT-0065
Titel: PAKIET NR 64
Los: LOT-0066
Titel: PAKIET NR 65
Los: LOT-0067
Titel: PAKIET NR 66
Los: LOT-0068
Titel: PAKIET NR 67
Los: LOT-0069
Titel: PAKIET NR 68
Los: LOT-0070
Titel: PAKIET NR 69
Los: LOT-0071
Titel: PAKIET NR 70
Los: LOT-0072
Titel: PAKIET NR 71
Los: LOT-0073
Titel: PAKIET NR 72
Los: LOT-0074
Titel: PAKIET NR 73
Los: LOT-0075
Titel: PAKIET NR 74
Los: LOT-0076
Titel: PAKIET NR 75