2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pořízení přístrojového vybavení pozorovacího domku
Beschreibung: Dodávka montáží, dalekohledů, kamer, filtrů a souvisejícího příslušenství pro vybavení pozorovacích stanovišť. Součástí plnění je dodávka výše uvedené přístrojové techniky, její sestavení, instalace a funkční napojení na infrastrukturu uživatele v místě plnění, provedení veškerých potřebných seřízení, kalibrací a dalších souvisejících prací. Dále instalace veškerého potřebného SW vybavení pro provoz a ovládání dodaného přístrojového vybavení, bez časového omezení licenčních práv k užívání a zprovoznění takto dodaného celku (HW + SW) do plně funkčního stavu.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38600000 Optische Instrumente
5. Los
Los: LOT-0001