2. Verfahren
Verfahren
Titel: Integraal groencontract Stede Broec
Beschreibung: De SED-organisatie bestaat uit drie verschillende gemeenten, Stede Broec, Enkhuizen en Drechterland. Binnen de drie gemeenten worden de groenvoorzieningen op verschillende manieren onderhouden. Om tot een eenduidige werkwijze te komen voor het onderhoud van alle groenvoorzieningen binnen alle drie de gemeenten, is de SED-organisatie voornemens een integrale RAW-raamovereenkomst aan te besteden voor gemeente Stede Broec. De raamovereenkomst is vergelijkbaar aan het integrale groencontract dat reeds actief is in gemeente Enkhuizen en is aanbesteed in 2019. Wordt bekend gemaakt wanneer de aanbestedingsstukken online komen.
Interne Kennung: -
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Zie aanbestedingsdocumenten Zie aanbestedingsdocumenten
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Bij deze raamovereenkomst geldt een verlengingsoptie. Na de initiële contractduur, die loopt tot en met 31 december 2030, kan de opdracht eenmaal met 5 jaar worden verlengt tot en met 31 december 2035.