2. Verfahren
Verfahren
Titel: EU aanbesteding Multifunctionals Stichting Goud
Beschreibung: Binnen de opdracht valt: - Het plaatsen, aansluiten en werkend opleveren van de Multifunctionals; - Het leveren van service en onderhoud voor de Multifunctionals; - Het leveren en up to date houden van de software voor de Multifunctionals; - Het leveren van verbruiksgoederen voor de Multifunctionals; - Het doorlopend adviseren op het gebied van de Multifunctionals; - Het doorlopend instrueren van de eindgebruikers en beheerders van de Multifunctionals. Buiten de opdracht valt: - De levering van papier Binnen de opdracht valt: - Het plaatsen, aansluiten en werkend opleveren van de Multifunctionals; - Het leveren van service en onderhoud voor de Multifunctionals; - Het leveren en up to date houden van de software voor de Multifunctionals; - Het leveren van verbruiksgoederen voor de Multifunctionals; - Het doorlopend adviseren op het gebied van de Multifunctionals; - Het doorlopend instrueren van de eindgebruikers en beheerders van de Multifunctionals. Buiten de opdracht valt: - De levering van papier De totale opdrachtwaarde voor de maximale looptijd van de Overeenkomst wordt op dit moment geraamd op €810.000 euro (exclusief BTW). Dit betreft nadrukkelijk een raming, aan deze waarde kunnen op geen enkele wijze rechten worden ontleend.
Interne Kennung: 2026-MF304256
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Het betreft een Raamovereenkomst (hierna te noemen: Overeenkomst) met een initiële looptijd van vijf (5) jaren. Na deze periode heeft Opdrachtgever de mogelijkheid om de Overeenkomst nog drie (3) keer te verlengen met één jaar door het lichten van optiejaren. De maximale looptijd is daarmee acht (8) jaren. De Overeenkomst expireert na afloop van de contractjaren (initieel ofwel na het lichten van optiejaren) ofwel na het bereiken van de maximale opdrachtwaarde.