424015-2025 - Ergebnis
Polen – Fahrzeuge für Abfall – Dostawa w formie leasingu operacyjnego fabrycznie nowej śmieciarki elektrycznej.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa w formie leasingu operacyjnego fabrycznie nowej śmieciarki elektrycznej.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa w formie leasingu operacyjnego fabrycznie nowej śmieciarki elektrycznej, wyprodukowanej nie wcześniej niż w 2024 roku, nie używanej, w pełni sprawnej szczegółowo opisanej w załączniku nr 1 - Opis przedmiotu zamówienia oraz w załączniku nr 1a - Oferta Wykonawcy
Interne Kennung: PZP.PN.01.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144510 Fahrzeuge für Abfall
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66114000 Finanzierungs-Leasing
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa w formie leasingu operacyjnego fabrycznie nowej śmieciarki elektrycznej
Menge: 1 Stück