2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering van een financieel systeem in de vorm van Software as a Service (SaaS)
Beschreibung: De opdracht betreft het leveren en implementeren van een SaaS-oplossing, die passend is voor de ondersteuning van de financiële processen van de gemeente Assen. Het betreft een SaaS-aplicatie die voor een periode van maximaal 12 jaar weggezet wordt. De verwachting is dat de opdracht rond de €1.800.000,- gaat kosten. Dat is inclusief implementatie en jaarlijkse kosten gedurende 12 jaar.
Interne Kennung: Zaaknummer Inkoop 84096-2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: De onderhavige Aanbestedingsprocedure betreft een Europese openbare Aanbestedingsprocedure in de zin van artikel 2.26 Aw 2012. Bij de keuze voor deze procedure heeft de Aanbestedende dienst conform de Gids Proportionaliteit acht geslagen op de omvang van de Opdracht, de transactiekosten voor de Aanbestedende dienst en Inschrijvers, het aantal potentiële Inschrijvers, het gewenste eindresultaat, de complexiteit van de Opdracht en het type Opdracht en het karakter van de markt. In dit kader heeft de Aanbestedende dienst vastgesteld dat de geraamde opdrachtwaarde meer bedraagt dan €221.000,- (EU-drempel voor leveringen en diensten).
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48442000 Finanzsystemsoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De opdracht betreft het leveren en implementeren van een SaaS-oplossing, die passend is voor de ondersteuning van de financiële processen van de gemeente Assen.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Er zijn geen opties wel kan de opdracht verlengd worden.
424025-2025 - Resultaat
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: Zaaknummer Inkoop 84096-2023
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48442000 Software voor financiële systemen
Aanvullende classificatie (cpv): 72260000 Diensten in verband met software
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties: