See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wynajem autobusów i autokarów wraz z kierowcą na dowóz uczniów niepełnosprawnych wraz z opiekunem do szkół z podziałem na Zadania
Beschreibung: I. Przedmiotem zamówienia jest wynajem autobusów i autokarów wraz z kierowcą na dowóz uczniów niepełnosprawnych wraz z opiekunem do szkół z podziałem na Zadania, tj. do następujących szkół: - Ośrodek Rewalidacyjno-Wychowawczy Nasz Dom w Centrum Edukacji i Rehabilitacji przy ul. Wyciska 5 w Zabrzu, - Niepubliczna Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy (NSSPdP) przy ul. Karczewskiego 10 w Zabrzu - Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 8 (SP8) przy ul. Wajdy 7 w Zabrzu, - Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 14 (SP14) przy ul. Gdańskiej 10 w Zabrzu, - Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 38 (SPS38) przy ul. Damrota 33 w Zabrzu, - Szkoły Podstawowej Specjalnej Nr 39 (SPS39) przy ul. Wolskiego 10 w Zabrzu, - Szkoły Podstawowej Specjalnej Nr 40 Specjalnej (SPS40) przy ul. Bytomskiej 94 w Zabrzu, - Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 41 (SPS41) przy ul. Konopnickiej 3 w Zabrzu, - Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 42 (SP42) przy ul. Gagarina 2 w Zabrzu, - Zespół Szkół Specjalnych Nr 42 (ZSS42) przy ul. Sienkiewicza 43 w Zabrzu, - IV Liceum Ogólnokształcące im. M. Reja (IV LO) przy ul. Andersa 64 w Zabrzu, - Przedszkole Nr 34 (P34) przy ul. Brysza 7 w Zabrzu, - Przedszkole Nr 48 (P48) przy ul. Kotarbińskiego 16 w Zabrzu, - Szkoła Podstawowa Nr 12 (SP12) przy ul. Sygietyńskiego 6 w Rudzie Śląskiej, - Szkoła Podstawowa Nr 29 (SP29) przy ul. Kazimierza Lepszego 2 w Katowicach - Zespół Szkół (ZS) przy ul. Dolnej Wsi 74 w Gliwicach - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (SOSW) przy ul. Mikulczyckiej 120 w Ziemięcicach - Szkoła Podstawowa w Zespole Szkolno-Przedszkolnym dla Dzieci Niesłyszących i Słabosłyszących w Katowicach przy ul. Grażyńskiego 17, - Szkoła Podstawowa Nr 35 Specjalna w Rudzie Śląskiej. II. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Część III SWZ. III. Informację o przewidywanych zamówieniach, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 i 8 Pzp. 1. Zamawiający przewiduje udzielenie zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Prawo zamówień publicznych. Przedmiotem niniejszych zamówień w zakresie każdej z części będzie wynajem autobusów i autokarów wraz z kierowcą na dowóz uczniów niepełnosprawnych wraz z opiekunem do szkół. 2. Kod CPV: 60172000-4 – Wynajem autobusów i autokarów wraz z kierowcą. 3. Okoliczności, po których zaistnieniu będą udzielane zamówienia – zamówienie może zostać udzielone, gdy powtórzenie podobnego zakresu prac objętego przedmiotem umowy wynika z aktualnych potrzeb Zamawiającego, m.in.: a) w sytuacji, gdy w ciągu roku wystąpi potrzeba wynajmu autobus lub autokaru wraz z kierowcą w celu zapewnienia przejazdu dla nowych uczniów, b) w przypadku wykorzystania kwoty umownej przeznaczonej na realizację zamówienia, c) w przypadku przedłużania się procedury udzielenia kolejnego zamówienia w procedurze otwartej, d) w przypadku zwiększenia liczby uczniów lub dowozu do innych placówek oświatowych. 4. Procedura udzielania zamówienia podobnego może zostać wszczęta na podstawie zatwierdzonego przez Zamawiającego protokołu opisującego zakres usług, potrzeby ich wykonania oraz po zabezpieczeniu odpowiednich środków finansowych. 5. Zamawiający przewiduje udzielenie zamówienia podobnego: a) do kwoty 64 800,00 zł brutto w zakresie zadania nr 1 b) do kwoty 36 032,49 zł brutto w zakresie zadania nr 2 c) do kwoty 54 000,00 zł brutto w zakresie zadania nr 3 d) do kwoty 54 000,00 zł brutto w zakresie zadania nr 4 e) do kwoty 54 048,74 zł brutto w zakresie zadania nr 5 f) do kwoty 37 800,00 zł brutto w zakresie zadania nr 6 g) do kwoty 37 800,00 zł brutto w zakresie zadania nr 7 h) do kwoty 54 000,00 zł brutto w zakresie zadania nr 8 i) do kwoty 37 800,00 zł brutto w zakresie zadania nr 9
Vorherige Bekanntmachung: 303015-2026
Interne Kennung: BZP.271.23.2026.EK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60172000 Vermietung von Bussen und Reisebussen mit Fahrer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wynajem autobusów i autokarów wraz z kierowcą na dowóz uczniów niepełnosprawnych wraz z opiekunem do szkół z podziałem na Zadania - Zadanie nr 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wynajem autobusów i autokarów wraz z kierowcą na dowóz uczniów niepełnosprawnych wraz z opiekunem do szkół z podziałem na Zadania, tj. do następujących szkół: Zadanie Nr 1 – Trasa nr 1.1, 1.2, 1.3, 1.4, 1.5 do CEiR
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Wynajem autobusów i autokarów wraz z kierowcą na dowóz uczniów niepełnosprawnych wraz z opiekunem do szkół z podziałem na Zadania - Zadanie nr 2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wynajem autobusów i autokarów wraz z kierowcą na dowóz uczniów niepełnosprawnych wraz z opiekunem do szkół z podziałem na Zadania, tj. do następujących szkół: Zadanie Nr 2 – Trasa Nr 1 NSSPdP, Trasa Nr 2 do Szkoły Podstawowej nr 12 i Szkoła Podstawowa Nr 35 Specjalna w Rudzie Śląskiej
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Wynajem autobusów i autokarów wraz z kierowcą na dowóz uczniów niepełnosprawnych wraz z opiekunem do szkół z podziałem na Zadania - Zadanie nr 3
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wynajem autobusów i autokarów wraz z kierowcą na dowóz uczniów niepełnosprawnych wraz z opiekunem do szkół z podziałem na Zadania, tj. do następujących szkół: Zadanie Nr 3 - Trasy Nr 1 i Trasa Nr 2 do SPS40, Trasa Nr 3 do SPS 39, SPS 40 i SP42 i Trasa Nr 4 do SP 29 w Katowicach
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Wynajem autobusów i autokarów wraz z kierowcą na dowóz uczniów niepełnosprawnych wraz z opiekunem do szkół z podziałem na Zadania - Zadanie nr 4
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wynajem autobusów i autokarów wraz z kierowcą na dowóz uczniów niepełnosprawnych wraz z opiekunem do szkół z podziałem na Zadania, tj. do następujących szkół: Zadanie Nr 4 - Trasa Nr 1 do SPS38, i SP42, Trasa Nr 2 do SPS41, Trasa Nr 3 SP 8, SP 14 ZSS 42, Trasa 4 do SPS 40, ZSS42, Trasa 5 do ZS w Gliwicach, Trasa Nr 6 SPS 40, ZSS42, SP 42, SP 8
Interne Kennung: Zadanie nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Wynajem autobusów i autokarów wraz z kierowcą na dowóz uczniów niepełnosprawnych wraz z opiekunem do szkół z podziałem na Zadania - Zadanie nr 5
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wynajem autobusów i autokarów wraz z kierowcą na dowóz uczniów niepełnosprawnych wraz z opiekunem do szkół z podziałem na Zadania, tj. do następujących szkół: Zadanie Nr 5 – Trasa Nr 1 do SP 8, SP 14, SPS 38, Trasa Nr 2 do SPS 38 i ZSS 42, Trasa Nr 3 do SPS 38, SPS 39, SP 8
Interne Kennung: Zadanie nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Wynajem autobusów i autokarów wraz z kierowcą na dowóz uczniów niepełnosprawnych wraz z opiekunem do szkół z podziałem na Zadania - Zadanie nr 6
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wynajem autobusów i autokarów wraz z kierowcą na dowóz uczniów niepełnosprawnych wraz z opiekunem do szkół z podziałem na Zadania, tj. do następujących szkół: Zadanie Nr 6 - Trasa Nr 1 do SP 8, SP 42, SPS 39 i ZSS 42, Trasa Nr 2 do SP 8 i SPS38, Trasa Nr 3 do SP 14 i SPS 39 oraz Trasa Nr 4 do SP 8, SPS 38 i SPS 39
Interne Kennung: Zadanie nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Wynajem autobusów i autokarów wraz z kierowcą na dowóz uczniów niepełnosprawnych wraz z opiekunem do szkół z podziałem na Zadania - Zadanie nr 7
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wynajem autobusów i autokarów wraz z kierowcą na dowóz uczniów niepełnosprawnych wraz z opiekunem do szkół z podziałem na Zadania, tj. do następujących szkół: Zadanie Nr 7 – Trasa Nr 1 do SPS 38, SPS 39, SP 42, Trasa Nr 2 do SP 8, SPS 38, i ZSS 42, Trasa Nr 3 do SP 8, SP 42, SPS 38 i Trasa Nr 4 do SP 8, SPS 38 i SPS 39
Interne Kennung: Zadanie nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Wynajem autobusów i autokarów wraz z kierowcą na dowóz uczniów niepełnosprawnych wraz z opiekunem do szkół z podziałem na Zadania - Zadanie nr 8
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wynajem autobusów i autokarów wraz z kierowcą na dowóz uczniów niepełnosprawnych wraz z opiekunem do szkół z podziałem na Zadania, tj. do następujących szkół: Zadanie Nr 8 – Trasa Nr 1 do SPS 40, trasa Nr 2 do SPS 41, Trasa Nr 3 do SPS 41 i Trasa Nr 4 do SPS 41, Trasa Nr 5 SPS 41, Trasa Nr 6 do P 34 i P 48
Interne Kennung: Zadanie nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Wynajem autobusów i autokarów wraz z kierowcą na dowóz uczniów niepełnosprawnych wraz z opiekunem do szkół z podziałem na Zadania - Zadanie nr 9
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wynajem autobusów i autokarów wraz z kierowcą na dowóz uczniów niepełnosprawnych wraz z opiekunem do szkół z podziałem na Zadania, tj. do następujących szkół: Zadanie Nr 9 – Trasa Nr 1 do P34 i P48, Trasa Nr 2 do SOSW w Ziemięcicach, Trasa Nr 3 do Szkoły Podstawowej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym dla Dzieci Niesłyszących i Słabosłyszących ul. Grażyńskiego 17, 40-126 Katowice, Trasa Nr 4 IV LO i SPS 39.
Interne Kennung: Zadanie nr 9