2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego wraz z wyposażeniem oraz zakup dodatkowego wyposażenia ratowniczo-gaśniczego.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup samochodu ratowniczo-gaśniczego spełniającego standardy wyposażenia Ciężkiego Samochodu ratowniczo-gaśniczego, typoszeregu GCBA 7/40. Samochód będzie wyposażony w dodatkowy sprzęt niezbędny do prowadzenia akcji ratowniczych i usuwania skutków zjawisk katastrofalnych. Wóz będzie stosowany w ekstremalnych warunkach pogodowych np. upały, powodzie, burze, silne wiatry czy intensywne opady. Przystosowany będzie do pracy w środowisku, w którym mogą wystąpić zagrożenia wynikające ze zmian klimatu (np. gaszenie pożarów lasów w warunkach suszy, działania ratownicze podczas powodzi). Zakupiony wóz będzie funkcjonował w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Kadłubie w gminie Strzelce Opolskie, co wpłynie na rozszerzenie zdolności reagowania i zwiększy potencjał operacyjny tej jednostki, jak również uzupełni potencjał całego systemu na obszarze gminy Strzelce Opolskie. Wskazana remiza-jednostka jest włączona do Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego (KSRG).
Interne Kennung: RZP.271.1.3.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35110000 Ausrüstung für Brandbekämpfung, Rettung und Sicherheit
5. Los
Los: LOT-0001