2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pokročilé metody ve vzdělávání ve vybraných ZŠ MOb MOaP – nábytek
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka nábytku, včetně dopravy, montáže a odborného dopojení médií v nábytku (voda, odpady a elektroinstalace včetně potřebných revizí) do celkem 4 učeben ve třech základních školách v rámci městského obvodu Moravská Ostrava a Přívoz. Jedná se o tyto základní školy: • Základní škola Ostrava, Nádražní 117, příspěvková organizace, Nádražní čp. 1217/117, 702 00 Ostrava • Základní škola Ostrava, Gen. Píky 13A, příspěvková organizace, Gen. Píky čp. 2975/13a, 702 00 Ostrava • Základní škola Ostrava, Zelená 42, příspěvková organizace, Zelená čp. 1406/42, 702 00 Ostrava. Provedení předmětu veřejné zakázky je podmíněno realizací celého projektu „Pokročilé metody ve vzdělávání ve vybraných ZŠ MOb MOaP“, který je zaměřen na modernizaci odborných učeben odpovídajících současnému vývoji a moderním výukovým metodám pro praktické i teoretické vyučování tak, aby byly na požadované úrovni technického vývoje a umožňovaly rozšíření moderních forem výuky. V místě dodání budou před samotným dodáním prováděny stavební práce. Dodavatel bude povinen spolupracovat se zhotovitelem stavebních prací a dodavatelem IT a pomůcek (např. upřesnění požadavků na el. rozvody pro napojení kantorského stolu, napojení přívodu vody a odpadu, rozměry nábytku v závislosti na parametrech dodávaného IT vybavení). Zadávací řízení probíhá v rámci realizace projektu „Pokročilé metody ve vzdělávání ve vybraných ZŠ MOb MOaP“, který je podpořen z 37. výzvy IROP - Základní školy - SC 4.1 (ITI) Integrovaného regionálního operačního programu. Registrační číslo projektu: CZ.06.04.01/00/22_037/0005735.
Interne Kennung: 01/2025/D
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel
5. Los
Los: LOT-0001