See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie programu szkoleń z uwzględnieniem 16 obszarów programowych na potrzeby Rządowego programu wyrównywania szans edukacyjnych dzieci i młodzieży „Przyjazna szkoła” w latach 2025–2027
Beschreibung: 1. Usługa będzie realizowana na potrzeby Rządowego programu wyrównywania szans edukacyjnych dzieci i młodzieży „Przyjazna szkoła” w latach 2025–2027, w ramach modułu 3. – Doskonalenie kadr systemu oświaty realizowanego na poziomie centralnym przez Ośrodek Rozwoju Edukacji (będący koordynatorem całego modułu 3.). Program finansowany jest z projektu pn. „Wsparcie edukacji formalnej dzieci i młodzieży z Ukrainy w programie FERS”, realizowanego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021–2027 (FERS), działanie 04.17 „Szkoła dla wszystkich”. 2. Dokumenty programowe, z którymi należy się zapoznać przed przystąpieniem do postępowania o udzielenie zamówienia publicznego: 1) Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 11 lipca 2025 r. w sprawie szczegółowych warunków udzielania wsparcia w zakresie wyrównywania szans edukacyjnych dzieci i młodzieży objętych Rządowym programem wyrównywania szans edukacyjnych dzieci i młodzieży „Przyjazna szkoła” w latach 2025–2027 (poz. 946), 2) Uchwała nr 60 Rady Ministrów z dnia 11 lipca 2025 r. w sprawie Rządowego programu wyrównywania szans edukacyjnych dzieci i młodzieży „Przyjazna szkoła” w latach 2025–2027 (poz. 648). 3. Usługa obejmuje w szczególności: 1) Opracowanie programu szkoleniowego – spójnego z celami Programu „Przyjazna szkoła” z uwzględnieniem 16 obszarów programowych – który będzie zawierał obudowę metodyczną. 2) Przygotowanie kompletnego zestawu szkoleń asynchronicznych dla każdego modułu, zgodnie z programem szkoleniowym oraz osadzenie go na platformie ZPE (https://zpe.gov.pl/) lub Moodle lub innej wskazanej przez Zamawiającego oraz testowanie poprawności jego funkcjonowania. 3) Osadzenie programu szkoleniowego na platformie ZPE (https://zpe.gov.pl/) lub Moodle lub innej wskazanej przez Zamawiającego. Wykonawca odpowiada za proces zamieszczania programu szkoleniowego na docelowej platformie oraz testowanie poprawności jego funkcjonowania. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ. 5. Program finansowany jest z projektu pn. „Wsparcie edukacji formalnej dzieci i młodzieży z Ukrainy w programie FERS”, realizowanego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021–2027 (FERS), działanie 04.17 „Szkoła dla wszystkich”.
Vorherige Bekanntmachung: 165940-2026
Interne Kennung: WZP.2611.2.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80521000 Mit Ausbildungsprogrammen verbundene Dienstleistungen, 80500000 Ausbildung, 80530000 Berufsausbildung, 80420000 E-Learning, 80510000 Spezialausbildung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Usługa będzie realizowana na potrzeby Rządowego programu wyrównywania szans edukacyjnych dzieci i młodzieży „Przyjazna szkoła” w latach 2025–2027, w ramach modułu 3. – Doskonalenie kadr systemu oświaty realizowanego na poziomie centralnym przez Ośrodek Rozwoju Edukacji (będący koordynatorem całego modułu 3.). Program finansowany jest z projektu pn. „Wsparcie edukacji formalnej dzieci i młodzieży z Ukrainy w programie FERS”, realizowanego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021–2027 (FERS), działanie 04.17 „Szkoła dla wszystkich”. 2. Dokumenty programowe, z którymi należy się zapoznać przed przystąpieniem do postępowania o udzielenie zamówienia publicznego: 1) Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 11 lipca 2025 r. w sprawie szczegółowych warunków udzielania wsparcia w zakresie wyrównywania szans edukacyjnych dzieci i młodzieży objętych Rządowym programem wyrównywania szans edukacyjnych dzieci i młodzieży „Przyjazna szkoła” w latach 2025–2027 (poz. 946), 2) Uchwała nr 60 Rady Ministrów z dnia 11 lipca 2025 r. w sprawie Rządowego programu wyrównywania szans edukacyjnych dzieci i młodzieży „Przyjazna szkoła” w latach 2025–2027 (poz. 648). 3. Usługa obejmuje w szczególności: 1) Opracowanie programu szkoleniowego – spójnego z celami Programu „Przyjazna szkoła” z uwzględnieniem 16 obszarów programowych – który będzie zawierał obudowę metodyczną. 2) Przygotowanie kompletnego zestawu szkoleń asynchronicznych dla każdego modułu, zgodnie z programem szkoleniowym oraz osadzenie go na platformie ZPE (https://zpe.gov.pl/) lub Moodle lub innej wskazanej przez Zamawiającego oraz testowanie poprawności jego funkcjonowania. 3) Osadzenie programu szkoleniowego na platformie ZPE (https://zpe.gov.pl/) lub Moodle lub innej wskazanej przez Zamawiającego. Wykonawca odpowiada za proces zamieszczania programu szkoleniowego na docelowej platformie oraz testowanie poprawności jego funkcjonowania. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80500000 Ausbildung, 80521000 Mit Ausbildungsprogrammen verbundene Dienstleistungen, 80510000 Spezialausbildung, 80420000 E-Learning, 80530000 Berufsausbildung