2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Kompleksowa dostawa energii elektrycznej dla Gminy Miedzichowo i jej jednostek organizacyjnych w okresie od 01.01.2027 r. do 31.12.2028 r.”
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest kompleksowa dostawa energii elektrycznej wraz z rozliczeniem oze (instalacja PV) tj. dostawa energii z usługą dystrybucji oraz rozliczenie energii wyprodukowanej w oze dla obiektów wymienionych w załączniku nr 1 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia. Zapotrzebowanie energii elektrycznej w okresie 01.01.2027 r. do 31.12.2028 r. wynosi: 985 936 kWh (zamówienie podstawowe). 2. Wymagania (obowiązki) stawiane Wykonawcy, opisane zostały w projektowanych postanowieniach umowy, stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ. Zamawiający udzieli wyłonionemu w postępowaniu Wykonawcy pełnomocnictwa 3. Obowiązujące umowy kompleksowe energii elektrycznej z dotychczasowymi sprzedawcami energii elektrycznej dla punktów poboru energii elektrycznej zawartych w Załączniku nr 1 do SWZ zawarte są na czas określony, a dokładny opis dla każdego z punktów PPE znajduje się w kolumnie o nazwie „Okres obowiązywania obecnej umowy/ okres wypowiedzenia”. 4. W Załączniku nr 1 do SWZ informacyjnie wskazano aktualne parametry (grupa taryfowa/moce umowne), które mogą podlegać zmianie w trakcie trwania umowy energii elektrycznej. 5. W toku realizacji zamówienia zamawiający zastrzega sobie prawo do zmniejszenia lub zwiększenia ilości energii elektrycznej zamówienia podstawowego podanego w pkt 1 powyżej w zakresie do 20%: 5.1. zwiększenie ilości energii elektrycznej zamówienia nastąpi na zasadzie prawa opcji. Zasady, zakres i sposób skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji zostały opisane w § 1 ust. 2 pkt 3 Projektowanych postanowień umowy wg Załącznika nr 2 do SWZ, 5.2. zmniejszenie ilości energii elektrycznej zamówienia nastąpi na zasadzie, w zakresie i sposobie opisanym w § 1 ust. 2 pkt 4 Projektowanych postanowień umowy wg Załącznika nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: IZP.271.3.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09000000 Mineralölerzeugnisse, Brennstoff, Elektrizität und andere Energiequellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie, 09310000 Elektrizität, 65310000 Stromversorgung
5. Los
Los: LOT-0001
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65310000 Stromversorgung, 09000000 Mineralölerzeugnisse, Brennstoff, Elektrizität und andere Energiequellen, 09310000 Elektrizität
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W toku realizacji zamówienia zamawiający zastrzega sobie prawo do zwiększenia ilości energii elektrycznej zamówienia podstawowego podanego w ust.4.1. SWZ w zakresie do 20%: Zwiększenie ilości energii elektrycznej zamówienia nastąpi na zasadzie prawa opcji. Zasady, zakres i sposób skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji zostały opisane w § 1 ust. 2 pkt 3 Projektowanych postanowień umowy wg Załącznika nr 2 do SWZ.