2. Verfahren
Verfahren
Titel: Verbijzonderde Interne Controle diensten 2026 - 2029 gemeente Epe
Beschreibung: De opdrachtnemer voert de verbijzonderde interne controlewerkzaamheden uit voor de gemeente Epe. In hoofdlijn bestaan de werkzaamheden uit kaderstelling, uitvoering, rapportage en opvolging aanbevelingen. Door zoveel als mogelijk te werken in lijn met COS610 kan de accountant gebruik maken van de werkzaamheden van de VIC. Uitvoering van de Verbijzonderde Interne Controle volgens de specificaties zoals opgenomen in het aanbestedingsdocument
Interne Kennung: 1379843
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79212200 Interne Betriebsrevision
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Mogelijk komen in de toekomst aanvullende processen in scope van de VIC