2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa zagospodarowania, odbioru, transportu odpadów dla PGE GiEK S.A. Oddział Kopalnia Węgla Brunatnego Bełchatów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz Zamawiającego usługi polegającej na odbiorze, transporcie i zagospodarowaniu odpadów, odbieranych z PGE GiEK S.A. Oddział Kopalnia Węgla Brunatnego Bełchatów, sukcesywnie, w ilościach i asortymencie wynikającym z aktualnych potrzeb Zamawiającego.
Interne Kennung: POST/GEK/CSS/FZR-KWB/02617/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr I
Beschreibung: Kod odpadu 19 08 02. Szczegółowy opis zawiera SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Część nr II
Beschreibung: Kod odpadu 16 01 03. Szczegółowy opis zawiera SWZ.
Los: LOT-0003
Titel: Część nr III
Beschreibung: Kod odpadu 07 02 99. Szczegółowy opis zawiera SWZ.
Los: LOT-0004
Titel: Część nr IV
Beschreibung: Kody odpadów 12 01 05, 12 01 14*, 12 01 21, 17 01 07, 17 01 82, 17 02 04*, 17 03 01*, 17 03 80, 17 06 04. Uwaga: *odpady niebezpieczne. Szczegółowy opis zawiera SWZ.
Los: LOT-0005
Titel: Część nr V
Beschreibung: Kody odpadu 03 01 05, 17 02 01. Szczegółowy opis zawiera SWZ.
Los: LOT-0006
Titel: Część nr VI
Beschreibung: Kody odpadu 12 01 99, 16 02 14, 17 02 02. Szczegółowy opis zawiera SWZ.
Los: LOT-0007
Titel: Część nr VII
Beschreibung: Kody odpadu 07 02 13,12 01 13,15 01 01,15 01 02,16 01 07*,16 02 11*, 16 02 16. Uwaga: *odpady niebezpieczne. Szczegółowy opis zawiera SWZ.
Los: LOT-0008
Titel: Część nr VIII
Beschreibung: Kody odpadów:16 06 02*, 16 06 04, 16 06 05. Uwaga: *odpady niebezpieczne. Szczegółowy opis zawiera SWZ.
Los: LOT-0009
Titel: Część nr IX
Beschreibung: Kody odpadów 13 02 08*. Uwaga: *odpady niebezpieczne. Szczegółowy opis zawiera SWZ.