See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: A09.42.2025 BOR Humanitas
Beschreibung: De gemeente Leiden koopt namens het regioprogramma Jeugdhulp Holland Rijnland de SAS-dienst begeleide omgangsregeling (BOR) van Humanitas in, ter begeleiding van gezinnen in complexe echtscheidingssituaties. De jaarlijkse waarde is circa € 94.923 exclusief btw. Met een maximaal van €480.000,- exclusief btw voor 4 jaar.
Interne Kennung: A09.42.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85320000 Dienstleistungen im Sozialwesen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1