424105-2026 - Wettbewerb
Polen – Event-Organisation – Kompleksowa organizacja V edycji uroczystej Gali Ekonomii Społecznej na Warmii i Mazurach
Auftragsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKompleksowa organizacja V edycji uroczystej Gali Ekonomii Społecznej na Warmii i Mazurach
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest kompleksowa organizacja V edycji uroczystej Gali Ekonomii Społecznej na Warmii i Mazurach w dniu 22.10.2026 r.
Interne KennungZP.272.1.73.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensPrzedmiotem zamówienia są usługi społeczne wymienione w załączniku nr XIV do dyrektywy 2014/24/UE
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79952000 Event-Organisation
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der Optionennie dotyczy