424137-2026 - Wettbewerb
Polen – Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle – Zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z terenu Miasta Stołecznego Warszawy
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z terenu Miasta Stołecznego Warszawy
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z terenu Miasta Stołecznego Warszawy w planowanej ilości maksymalnej 500 000 Mg z podziałem na zadania w następujący sposób: Zadanie 1 - Zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z terenu Miasta Stołecznego Warszawy w planowanej ilości maksymalnej 100 000 Mg, Zadanie 2 - Zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z terenu Miasta Stołecznego Warszawy w planowanej ilości maksymalnej 100 000 Mg, Zadanie 3 - Zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z terenu Miasta Stołecznego Warszawy w planowanej ilości maksymalnej 100 000 Mg, Zadanie 4 - Zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z terenu Miasta Stołecznego Warszawy w planowanej ilości maksymalnej 100 000 Mg, Zadanie 5 - Zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z terenu Miasta Stołecznego Warszawy w planowanej ilości maksymalnej 100 000 Mg, zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ. Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę i/lub podwykonawcę osób na podstawie umowy o pracę w rozumieniu ustawy z dnia 26.06.1974 r. - Kodeks pracy (t.j. Dz.U. z 2025 r. poz. 277 ze zm.). Szczegółowe wymagania dotyczące realizacji oraz egzekwowania wymogu zatrudnienia na podstawie umowy o pracę zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy oraz w Opisie przedmiotu zamówienia.
Interne KennungRZP.27.17.2026.KB
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie 1 - Zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z terenu Miasta Stołecznego Warszawy w planowanej ilości maksymalnej 100 000 Mg
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z terenu Miasta Stołecznego Warszawy, o kodzie 20 03 01, w planowanej ilości maksymalnej 100 000 Mg. Ilość odpadów przekazywanych do zagospodarowania jest zależna od ilości odpadów wytwarzanych przez mieszkańców m.st. Warszawy oraz innych czynników określonych m.in. w pkt 6 Części II SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia. Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia odszkodowawcze w przypadku, gdy ilość przekazanych do zagospodarowania odpadów w Okresie realizacji zamówienia będzie niższa od planowanej ilości maksymalnej. Zamawiający deklaruje jednocześnie realizację zamówienia w minimalnym zakresie do ilości - Zadanie 1: 50 000 Mg. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w SWZ.
Interne KennungRZP.27.17.2026.KB_Zadanie 1
Optionen
Beschreibung der Optionennie dotyczy
LosLOT-0002
TitelZadanie 2 - Zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z terenu Miasta Stołecznego Warszawy w planowanej ilości maksymalnej 100 000 Mg
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z terenu Miasta Stołecznego Warszawy, o kodzie 20 03 01, w planowanej ilości maksymalnej 100 000 Mg. Ilość odpadów przekazywanych do zagospodarowania jest zależna od ilości odpadów wytwarzanych przez mieszkańców m.st. Warszawy oraz innych czynników określonych m.in. w pkt 6 Części II SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia. Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia odszkodowawcze w przypadku, gdy ilość przekazanych do zagospodarowania odpadów w Okresie realizacji zamówienia będzie niższa od planowanej ilości maksymalnej. Zamawiający deklaruje jednocześnie realizację zamówienia w minimalnym zakresie do ilości - Zadanie 2: 50 000 Mg. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w SWZ.
Interne KennungRZP.27.17.2026.KB_Zadanie 2
LosLOT-0003
TitelZadanie 3 - Zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z terenu Miasta Stołecznego Warszawy w planowanej ilości maksymalnej 100 000 Mg
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z terenu Miasta Stołecznego Warszawy, o kodzie 20 03 01, w planowanej ilości maksymalnej 100 000 Mg. Ilość odpadów przekazywanych do zagospodarowania jest zależna od ilości odpadów wytwarzanych przez mieszkańców m.st. Warszawy oraz innych czynników określonych m.in. w pkt 6 Części II SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia. Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia odszkodowawcze w przypadku, gdy ilość przekazanych do zagospodarowania odpadów w Okresie realizacji zamówienia będzie niższa od planowanej ilości maksymalnej. Zamawiający deklaruje jednocześnie realizację zamówienia w minimalnym zakresie do ilości - Zadanie 3: 50 000 Mg. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w SWZ.
Interne KennungRZP.27.17.2026.KB_Zadanie 3
LosLOT-0004
TitelZadanie 4 - Zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z terenu Miasta Stołecznego Warszawy w planowanej ilości maksymalnej 100 000 Mg
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z terenu Miasta Stołecznego Warszawy, o kodzie 20 03 01, w planowanej ilości maksymalnej 100 000 Mg. Ilość odpadów przekazywanych do zagospodarowania jest zależna od ilości odpadów wytwarzanych przez mieszkańców m.st. Warszawy oraz innych czynników określonych m.in. w pkt 6 Części II SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia. Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia odszkodowawcze w przypadku, gdy ilość przekazanych do zagospodarowania odpadów w Okresie realizacji zamówienia będzie niższa od planowanej ilości maksymalnej. Zamawiający deklaruje jednocześnie realizację zamówienia w minimalnym zakresie do ilości - Zadanie 4: 50 000 Mg. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w SWZ.
Interne KennungRZP.27.17.2026.KB_Zadanie 4
LosLOT-0005
TitelZadanie 5 - Zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z terenu Miasta Stołecznego Warszawy w planowanej ilości maksymalnej 100 000 Mg
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z terenu Miasta Stołecznego Warszawy, o kodzie 20 03 01, w planowanej ilości maksymalnej 100 000 Mg. Ilość odpadów przekazywanych do zagospodarowania jest zależna od ilości odpadów wytwarzanych przez mieszkańców m.st. Warszawy oraz innych czynników określonych m.in. w pkt 6 Części II SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia. Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia odszkodowawcze w przypadku, gdy ilość przekazanych do zagospodarowania odpadów w Okresie realizacji zamówienia będzie niższa od planowanej ilości maksymalnej. Zamawiający deklaruje jednocześnie realizację zamówienia w minimalnym zakresie do ilości - Zadanie 5: 50 000 Mg. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w SWZ.
Interne KennungRZP.27.17.2026.KB_Zadanie 5