See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA – ZAKUP PRZYRZĄDÓW I NARZĘDZI NA WYPOSAŻENIE STANOWISK WARSZTATOWYCH
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: DOSTAWA – ZAKUP PRZYRZĄDÓW I NARZĘDZI NA WYPOSAŻENIE STANOWISK WARSZTATOWYCH wg zestawienia asortymentowo-ilościowego zawartego w formularzu ofertowym zgodnie z Załącznikiem nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 101414-2026
Interne Kennung: TECH/12/KO/2026 DOSTAWA – ZAKUP PRZYRZĄDÓW I NARZĘDZI NA WYPOSAŻENIE STANOWISK WARSZTATOWYCH
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie jest prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy Pzp. Zamawiający w niniejszym postępowaniu skorzysta z dyspozycji art.139 ust. 2 ustawy Pzp, zgodnie z którym Wykonawca nie jest obowiązany do złożenia wraz ofertą oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust 1. ustawy Pzp tj. dokumentu JEDZ. Zamawiający może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Do udzielenia zamówienia będącego przedmiotem niniejszego postępowania stosuje się przepisy cyt. Ustawy Pzp oraz akty wykonawcze wydane na jej podstawie, a w sprawach nieuregulowanych ustawą - przepisy ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 Kodeks Cywilny (dalej jako: KC)
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43800000 Werkstattausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘŚĆ I - AKUMULATOROWA MINI SZLIFIERKA
Interne Kennung: CZĘŚĆ I - DOSTAWA – ZAKUP PRZYRZĄDÓW I NARZĘDZI NA WYPOSAŻENIE STANOWISK WARSZTATOWYCH
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający informuje, iż nie przewiduje udzielenia zamówień opcjonalnych.
Los: LOT-0002
Titel: CZĘŚĆ II - STACJA LUTOWNICZA
Interne Kennung: CZĘŚĆ II - DOSTAWA – ZAKUP PRZYRZĄDÓW I NARZĘDZI NA WYPOSAŻENIE STANOWISK WARSZTATOWYCH
Los: LOT-0003
Titel: CZĘŚĆ III - STACJA ROZLUTOWNICZA
Interne Kennung: CZĘŚĆ III - DOSTAWA – ZAKUP PRZYRZĄDÓW I NARZĘDZI NA WYPOSAŻENIE STANOWISK WARSZTATOWYCH
Los: LOT-0004
Titel: CZĘŚĆ IV - WIELOFUNKCYJNY MONITOR SERWISOWY
Interne Kennung: CZĘŚĆ IV - DOSTAWA – ZAKUP PRZYRZĄDÓW I NARZĘDZI NA WYPOSAŻENIE STANOWISK WARSZTATOWYCH
Los: LOT-0005
Titel: CZĘŚĆ V - TESTER AKUMULATORA
Interne Kennung: CZĘŚĆ V - DOSTAWA – ZAKUP PRZYRZĄDÓW I NARZĘDZI NA WYPOSAŻENIE STANOWISK WARSZTATOWYCH
Los: LOT-0006
Titel: CZĘŚĆ VI - ZESTAW WKRĘTAKÓW
Interne Kennung: CZĘŚĆ VI - DOSTAWA – ZAKUP PRZYRZĄDÓW I NARZĘDZI NA WYPOSAŻENIE STANOWISK WARSZTATOWYCH
Los: LOT-0007
Titel: CZĘŚĆ VII - WALIZKA NARZĘDZIOWA DLA ELEKTRYKA
Interne Kennung: CZĘŚĆ VII - DOSTAWA – ZAKUP PRZYRZĄDÓW I NARZĘDZI NA WYPOSAŻENIE STANOWISK WARSZTATOWYCH
Los: LOT-0008
Titel: CZĘŚĆ VIII - NARZĘDZIE SERWISOWE DO OTWIERANIA OBUDOWY RADIOTELEFONU
Interne Kennung: CZĘŚĆ VIII - DOSTAWA – ZAKUP PRZYRZĄDÓW I NARZĘDZI NA WYPOSAŻENIE STANOWISK WARSZTATOWYCH
Los: LOT-0009
Titel: CZĘŚĆ IX - WKRĘTAK AKUMULATOROWY
Interne Kennung: CZĘŚĆ IX - DOSTAWA – ZAKUP PRZYRZĄDÓW I NARZĘDZI NA WYPOSAŻENIE STANOWISK WARSZTATOWYCH
Los: LOT-0010
Titel: CZĘŚĆ X - ZGRZEWARKA IMPULSOWA
Interne Kennung: CZĘŚĆ X - DOSTAWA – ZAKUP PRZYRZĄDÓW I NARZĘDZI NA WYPOSAŻENIE STANOWISK WARSZTATOWYCH
Los: LOT-0011
Titel: CZĘŚĆ XI - INTERFEJS DO KONFIGURACJI SEPURA
Interne Kennung: CZĘŚĆ XI - DOSTAWA – ZAKUP PRZYRZĄDÓW I NARZĘDZI NA WYPOSAŻENIE STANOWISK WARSZTATOWYCH