42415-2026 - Ergebnis
Polen – Polizeifahrzeuge – „Dostawy pojazdów z segmentu C typ kombi w podziale na dwa zadania”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Dostawy pojazdów z segmentu C typ kombi w podziale na dwa zadania”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są dostawy pojazdów z segmentu C typ kombi w podziale na dwa zadania: Zadanie I – zamówienia publiczne dotyczące dostaw pojazdów z segmentu C typ kombi. Zadanie II – zamówienia publiczne dotyczące dostawy pojazdów z segmentu C typ kombi w policyjnej wersji nieoznakowanej. Przedmiot zamówienia – Specyfikacja Techniczna dla obu zadań został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 oraz 2a do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung502740-2025
Interne Kennung92/Ctr/25/DG/PG
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114200 Polizeifahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie I
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: Zadanie I – zamówienia publiczne dotyczące dostaw pojazdów z segmentu C typ kombi. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2
Interne Kennung92/Ctr/25/DG/PG - Zadanie I
LosLOT-0002
TitelZadanie II
BeschreibungZadanie II – zamówienia publiczne dotyczące dostawy pojazdów z segmentu C typ kombi w policyjnej wersji nieoznakowanej. Przedmiot zamówienia – został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2a do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung92/Ctr/25/DG/PG - Zadanie II