2. Verfahren
Verfahren
Titel: Behandling av fraktionen impregnerat trä från Återvinningscentraler
Beschreibung: Uppdraget omfattar ett helhetsåtagande för mottagning, sortering och behandling av fraktionen impregnerat trä insamlat på Beställarens återvinningscentraler. Uppdraget omfattar inte behållare på Beställarens anläggningar eller transport av materialet från Beställarens anläggningar till Leverantörens omlastnings- eller mottagningsanläggningar.
Interne Kennung: 26SVOA647
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90513300 Verbrennung von Siedlungsabfällen, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Behandling av fraktionen impregnerat trä från Återvinningscentraler
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 26SVOA647
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90510000 Avfallshantering
Ytterligare klassificering (cpv): 90500000 Avfallstjänster, 90513300 Avfallsförbränning, 90514000 Återvinning av avfall
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001