424188-2026 - Wettbewerb
Polen – Versicherungen – Usługa ubezpieczenia Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Łodzi (2 części)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa ubezpieczenia Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Łodzi (2 części)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa ubezpieczenia Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Łodzi (2 Części), w zakresie: CZĘŚĆ I: ubezpieczenie mienia; ubezpieczenie sprzętu elektronicznego; ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej CZĘŚĆ II: ubezpieczenia ryzyk komunikacyjnych
Interne KennungWORD/DO/2300/9/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66515100 Feuerversicherungen, 66512100 Unfallversicherungen, 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen, 66515400 Mit dem Wetter verbundene Versicherungen, 66516000 Haftpflichtversicherungen, 66516400 Allgemeine Haftpflichtversicherungen, 66516100 Kraftfahrzeughaftpflichtversicherungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1 ubezpieczenie mienia, sprzętu elektronicznego, odpowiedzialności cywilnej
Beschreibungubezpieczenie mienia, sprzętu elektronicznego, odpowiedzialności cywilnej
Interne KennungCZĘŚĆ 1
LosLOT-0002
TitelCzęść 2 ubezpieczenie ryzyk komunikacyjnych
Beschreibungubezpieczenie ryzyk komunikacyjnych tj: OC, AC, NNW, ASS
Interne KennungCzęść 2
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 PZP polegającego na: a) objęciu ochroną ubezpieczeniową 38 dodatkowych, nowo zakupionych i zgłoszonych do ochrony w trakcie trwania umowy pojazdów, tj. ponad liczbę pojazdów wskazaną w zamówieniu podstawowym, na warunkach cenowych zgodnych z ofertą Wykonawcy. b) zawarciu ubezpieczeń assistance w wariancie rozszerzonym płatnym dla dowolnie wybranych przez Zamawiającego pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej nieprzekraczającej 3,5 t, w zależności od potrzeb (maksymalna wartość 5.000 zł w okresie trwania umowy).