42419-2026 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen des Gesundheits- und Sozialwesens – Udzielanie świadczeń zdrowotnych przez 2 lekarzy posiadających specjalizację lub będących w trakcie specjalizacji (min. 5 rok) w dziedzinie chirurgia plastyczna w Oddziale Klinicznym Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Leczenia Oparzeń oraz Poradni Chirurgii Plastycznej WIM-PIB.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUdzielanie świadczeń zdrowotnych przez 2 lekarzy posiadających specjalizację lub będących w trakcie specjalizacji (min. 5 rok) w dziedzinie chirurgia plastyczna w Oddziale Klinicznym Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Leczenia Oparzeń oraz Poradni Chirurgii Plastycznej WIM-PIB.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest udzielanie świadczeń zdrowotnych przez 2 lekarzy posiadających specjalizację lub będących w trakcie specjalizacji (min. 5 rok) w dziedzinie chirurgia plastyczna w Oddziale Klinicznym Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Leczenia Oparzeń oraz Poradni Chirurgii Plastycznej WIM-PIB.
Interne Kennung124/K/SKUM/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85000000 Dienstleistungen des Gesundheits- und Sozialwesens
5. Los
LosLOT-0001