See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dzierżawa analizatorów laboratoryjnych wraz z dostawą odczynników oraz materiałów kontrolnych i eksploatacyjnych
Beschreibung: Dzierżawa analizatorów laboratoryjnych wraz z dostawą odczynników oraz materiałów kontrolnych i eksploatacyjnych z podziałem na cztery części: CZĘŚĆ I: Pakiet 1 – dzierżawa 2 szt. zintegrowanych automatycznych analizatorów biochemiczno- immunochemicznych z integralną przystawką ISE CZĘŚĆ II: Pakiet 2 – dzierżawa 2 szt. analizatorów hematologicznych Pakiet 3 – dzierżawa analizatora koagulologicznego, CZĘŚĆ III: Pakiet 4 – dzierżawa analizatora do RKZ (laboratorium) Pakiet 5 – dzierżawa analizatora do RKZ (oiom) Pakiet 6 – dzierżawa analizatora do RKZ (sor) Pakiet 7 – dzierżawa analizatora do RKZ (gin-poł) CZĘŚĆ IV: Pakiet 8 – dzierżawa zautomatyzowanego zintegrowanego systemu analizy próbek moczu. Powyższy przedmiot zamówienia (część I, II, III, IV) obejmuje również dostawę odczynników, kontroli, kalibratorów, materiałów zużywalnych odpowiednio dla poszczególnych analizatorów. Uwaga: Podział na pakiety, ma jedynie charakter porządkujący przedmiotowe zamówienie, które podzielone jest na cztery części, na które można składać oddzielnie oferty, tj. CZĘŚĆ I, CZĘŚĆ II, CZĘŚĆ III, CZĘŚĆ IV Szczegółowy zakres zamówienia zawarto w SWZ (dokumentach zamówienia), który znajduje się na stronie internetowej prowadzonego postępowania, pod adresem wskazanym pkt. 5.1.11 ogłoszenia.
Vorherige Bekanntmachung: 211228-2026
Interne Kennung: SP/06-ZP/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Art. 138.4Pzp - postępowanie jest prowadzone w całości za pomocą środków komunikacji elektronicznej - skrócenie do 30 dni.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38430000 Erkennungs- und Analysegeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696000 Reagentien und Kontrastmittel
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: Dzierżawa 2 szt. zintegrowanych automatycznych analizatorów biochemiczno-immunochemicznych z integralną przystawką ISE
Beschreibung: CZĘŚĆ I: Pakiet 1 – dzierżawa 2 szt. zintegrowanych automatycznych analizatorów biochemiczno- immunochemicznych z integralną przystawką ISE. Powyższy przedmiot zamówienia obejmuje również dostawę odczynników, kontroli, kalibratorów, materiałów zużywalnych odpowiednio dla poszczególnych analizatorów. Szczegółowy zakres zamówienia zawarto w SWZ (dokumentach zamówienia), który znajduje się na stronie internetowej prowadzonego postępowania, pod adresem wskazanym pkt. 5.1.11 ogłoszenia.
Interne Kennung: Część 1
Haupteinstufung (cpv): 38434500 Biochemische Analysegeräte
Los: LOT-0006
Titel: Dzierżawa 2 szt. analizatorów hematologicznych oraz dzierżawa analizatora koagulologicznego,
Beschreibung: CZĘŚĆ II: Pakiet 2 – dzierżawa 2 szt. analizatorów hematologicznych Pakiet 3 – dzierżawa analizatora koagulologicznego, Powyższy przedmiot zamówienia obejmuje również dostawę odczynników, kontroli, kalibratorów, materiałów zużywalnych odpowiednio dla poszczególnych analizatorów. Szczegółowy zakres zamówienia zawarto w SWZ (dokumentach zamówienia), który znajduje się na stronie internetowej prowadzonego postępowania, pod adresem wskazanym pkt. 5.1.11 ogłoszenia.
Interne Kennung: Część 2
Haupteinstufung (cpv): 38434570 Hämatologie-Analysegeräte
Los: LOT-0007
Titel: Dzierżawa analizatorów do RKZ
Beschreibung: CZĘŚĆ III: Pakiet 4 – dzierżawa analizatora do RKZ (laboratorium) Pakiet 5 – dzierżawa analizatora do RKZ (oiom) Pakiet 6 – dzierżawa analizatora do RKZ (sor) Pakiet 7 – dzierżawa analizatora do RKZ (gin-poł) Powyższy przedmiot zamówienia obejmuje również dostawę odczynników, kontroli, kalibratorów, materiałów zużywalnych odpowiednio dla poszczególnych analizatorów. Szczegółowy zakres zamówienia zawarto w SWZ (dokumentach zamówienia), który znajduje się na stronie internetowej prowadzonego postępowania, pod adresem wskazanym pkt. 5.1.11 ogłoszenia.
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0008
Titel: Dzierżawa zautomatyzowanego zintegrowanego systemu analizy próbek moczu.
Beschreibung: CZĘŚĆ IV: Pakiet 8 – dzierżawa zautomatyzowanego zintegrowanego systemu analizy próbek moczu . Powyższy przedmiot zamówienia obejmuje również dostawę odczynników, kontroli, kalibratorów, materiałów zużywalnych odpowiednio dla poszczególnych analizatorów. Szczegółowy zakres zamówienia zawarto w SWZ (dokumentach zamówienia), który znajduje się na stronie internetowej prowadzonego postępowania, pod adresem wskazanym pkt. 5.1.11 ogłoszenia.
Interne Kennung: Część 4