424253-2026 - Wettbewerb
Finnland – Wohnungs-, Gebäude- und Fensterreinigung – Huoneistosiivouspalvelut
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Huoneistosiivouspalvelut
Beschreibung: Jyväskylän Vuokra-asunnot Oy pyytää tarjousta asuntojen siivouspalvelusta. Siivoustyö voidaan ryhmitellä palvelutapahtumittain seuraavasti: - Huoneistoremonttien yhteydessä tehtävät siivoukset - Muuton yhteydessä tehtävät siivoukset - Pisteet Kotiin asukasetupistejärjestelmän mukaiset kotisiivoukset - Erikoissiivoukset kuten kalma-, nikotiini- ja eritesiivoukset
Interne Kennung: 617240
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Kyseessä on puitejärjestely, johon valitaan kolme (3) palveluntuottajaa.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90911000 Wohnungs-, Gebäude- und Fensterreinigung
5. Los
Los: LOT-0000