See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyposażenia w ramach realizacji zadania pod nazwą: „Budowa żłobka w rejonie ulicy Jagatowskiej i Czerskiej w Gdańsku w dzielnicy Orunia-Św. Wojciech-Lipce”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia w ramach realizacji zadania pod nazwą: „Budowa żłobka w rejonie ulicy Jagatowskiej i Czerskiej w Gdańsku w dzielnicy Orunia-Św. Wojciech-Lipce. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje swoim zakresem pięć części: 1) Część nr I: Dostawa i montaż wyposażenia meblowego; 2) Część nr II: Dostawa zabawek i pomocy dydaktycznych; 3) Część nr III: Dostawa i montaż wyposażenia IT; 4) Część nr IV: Dostawa wyposażenia kuchennego; 5) Część nr V: Dostawa wyposażenia dodatkowego. 3. Zakres rzeczowy zamówienia obejmuje dostawę i montaż wyposażenia wnętrz nowo wybudowanego żłobka przy ul. Czerskiej w Gdańsku w elementy ruchome. Przedmiot dostawy ma być fabrycznie nowy, nieużywany, wolny od wad i kompletny. 4. Wymagane parametry techniczne wyposażenia ruchomego będącego przedmiotem zamówienia oraz wymogi ilościowe określone zostały w załącznikach do OPZ: 1) załącznik nr 1 do OPZ (dot. Części nr I: Dostawa i montaż wyposażenia meblowego); 2) załącznik nr 2 do OPZ (dot. Części nr II: Dostawa zabawek i pomocy dydaktycznych); 3) załącznik nr 3 do OPZ (dot. Części nr III : Dostawa i montaż wyposażenia IT); 4) załącznik nr 4 do OPZ (dot. Części nr IV: Dostawa wyposażenia kuchennego); 5) załącznik nr 5 do OPZ (dot. Części nr V: Dostawa wyposażenia dodatkowego). 5. Szczegółowy zakres zamówienia oraz warunki realizacji zostały określone w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ – dla Części nr I, Części nr II, Części nr III, Części nr IV i Części nr V. Pozostałe warunki realizacji zamówienia zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, stanowiących odpowiednio załącznik nr 8.1, 8.2, 8.3, 8.4 i 8.5 do SWZ odpowiednio dla danej części zamówienia. 6. Zamówienie jest dofinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 „Aktywny Maluch 2022-2029” współfinansowanego z Krajowego Planu na rzecz Odbudowy i Zwiększenia Odporności.
Vorherige Bekanntmachung: 106800-2026
Interne Kennung: 9/BZP-U.500.1.2026/MKL
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Zamawiający będzie stosował procedurę, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 2. Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się wykonawcę w okolicznościach, o których mowa w art. 108 ust. 1 ustawy. 3. Zamawiający przewiduje wykluczenie wykonawcy na podstawie art. 109 ust. 1 pkt 1 i 4 ustawy. 4. Podmiotowe środki dowodowe, których zamawiający żąda w celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia Wykonawcy z udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, zostały wskazane w ust. VI lit. A pkt 4 ppkt 1) - 6) SWZ. 5. Na podstawie ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego wyklucza się wykonawcę w okolicznościach, o których mowa w art. 7 ust. 1 w/w ustawy. Na podstawie Rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie wyklucza się wykonawcę w okolicznościach, o których mowa w art. 5k w/w Rozporządzenia. Na potwierdzenie, że w stosunku do wykonawcy nie zachodzą podstawy wykluczenia, o których mowa wyżej w niniejszym punkcie, wykonawca, którego oferta została najwyżej oceniona, składa oświadczenie o treści zgodnej z wzorem stanowiącym załącznik nr 2a do SWZ wraz z oświadczeniem o niepodleganiu wykluczeniu oraz spełnianiu warunków udziału w postępowaniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy (Jednolity europejski dokument zamówienia). W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez wykonawców, oświadczenie zgodne z wzorem stanowiącym załącznik nr 2a do SWZ składa każdy z wykonawców wraz z oświadczeniem, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy (Jednolity europejski dokument zamówienia). 6. Wykonawca nie jest obowiązany do złożenia wraz z ofertą oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy (Jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia). Zamawiający przewiduje możliwość żądania tego oświadczenia wyłącznie od wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona. Wraz z oświadczeniem, o którym mowa w zdaniu poprzednim, wykonawca składa oświadczenie zgodne z wzorem stanowiącym załącznik nr 2a do SWZ. Zamawiający może w każdym czasie w zależności od potrzeby wezwać danego wykonawcę lub wszystkich lub część wykonawców do złożenia oświadczenia o treści zgodnej z wzorem stanowiącym załącznik nr 2a do SWZ aktualnego na dzień jego złożenia lub do potwierdzenia jego aktualności. Zamawiający może w każdym czasie w zależności od potrzeby wezwać danego wykonawcę lub wszystkich lub część wykonawców do złożenia oświadczenia o treści zgodnej z wzorem stanowiącym załącznik nr 5a do SWZ aktualnego na dzień jego złożenia lub do potwierdzenia jego aktualności. 7. Wykonawca, w przypadku polegania na zdolnościach podmiotów udostępniających zasoby, przedstawia, wraz z oświadczeniem, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy (Jednolity europejski dokument zamówienia), także oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby, potwierdzające brak podstaw wykluczenia tego podmiotu oraz odpowiednio spełnianie warunków udziału w postępowaniu, w zakresie, w jakim wykonawca powołuje się na jego zasoby. Wraz z oświadczeniem, o którym mowa w zdaniu poprzednim, wykonawca składa oświadczenie tego podmiotu zgodne ze wzorem stanowiącym załącznik nr 5a do SWZ. 8. Zamawiający żąda od wykonawcy, który polega na zdolnościach technicznych lub zawodowych podmiotów udostępniających zasoby na zasadach określonych w art. 118 ustawy, przedstawienia podmiotowych środków dowodowych, o których mowa w ust. VI lit. A pkt 4 ppkt 1) oraz ppkt 3) - 6) SWZ, dotyczących tych podmiotów, potwierdzających, że nie zachodzą wobec tych podmiotów podstawy wykluczenia z postępowania. 9. Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. 10. Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami, oraz informacje o wymaganiach technicznych i organizacyjnych sporządzania, wysyłania i odbierania korespondencji elektronicznej zostały wskazane w ust. VII SWZ, dostępnej wraz z niniejszym ogłoszeniem na stronie internetowej prowadzonego postępowania. 11. Oprócz informacji zawartych w treści niniejszego ogłoszenia podmiotowe środki dowodowe, których zamawiający żąda w celu potwierdzenia spełniania przez wykonawcę warunków udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, zostały wskazane w ust. VI lit. B pkt 1 ppkt 1) SWZ.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39290000 Diverse Einrichtungsgegenstände
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen, 39161000 Kindergartenmöbel, 39130000 Büromöbel, 39134000 Computermöbel, 37520000 Spielwaren, 39162100 Lehrmittel, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 30232000 Peripheriegeräte, 31730000 Elektrotechnische Ausstattung, 39220000 Küchenausstattung, Haushalts- und Heimartikel, Catering-Zubehör, 39700000 Haushaltsgeräte, 39713200 Waschmaschinen und Wäschetrockner, 39713430 Staubsauger, 39713410 Bodenreinigungsmaschinen, 16311000 Rasenmäher, 39237000 Schneemarkierungsstangen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr I: Dostawa i montaż wyposażenia meblowego
Beschreibung: 1.P Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia w ramach realizacji zadania pod nazwą: „Budowa żłobka w rejonie ulicy Jagatowskiej i Czerskiej w Gdańsku w dzielnicy Orunia Św. Wojciech-Lipce". 2. Przedmiot zamówienia obejmuje swoim zakresem: Część nr I: Dostawa i montaż wyposażenia meblowego. 3. Zakres rzeczowy zamówienia obejmuje dostawę i montaż wyposażenia wnętrz nowo wybudowanego żłobka przy ul. Czerskiej w Gdańsku w elementy ruchome. Przedmiot dostawy ma być fabrycznie nowy, nieużywany, wolny od wad i kompletny. 4. Wymagane parametry techniczne wyposażenia ruchomego będącego przedmiotem zamówienia oraz wymogi ilościowe określone zostały w załączniku nr 1 do OPZ. 5. Szczegółowy zakres zamówienia oraz warunki realizacji zostały określone w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ. Pozostałe warunki realizacji zamówienia zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, stanowiących załącznik nr 8.1 do SWZ. 6. Zamówienie jest dofinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 „Aktywny Maluch 2022-2029” współfinansowanego z Krajowego Planu na rzecz Odbudowy i Zwiększenia Odporności.
Interne Kennung: 9/BZP-U.500.1.2026/MKL - Część nr I
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen, 39161000 Kindergartenmöbel, 39130000 Büromöbel, 39134000 Computermöbel
Los: LOT-0002
Titel: Część nr II: Dostawa zabawek i pomocy dydaktycznych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia w ramach realizacji zadania pod nazwą: „Budowa żłobka w rejonie ulicy Jagatowskiej i Czerskiej w Gdańsku w dzielnicy Orunia Św. Wojciech-Lipce". 2. Przedmiot zamówienia obejmuje swoim zakresem: Część nr II: Dostawa zabawek i pomocy dydaktycznych. 3. Zakres rzeczowy zamówienia obejmuje dostawę i montaż wyposażenia wnętrz nowo wybudowanego żłobka przy ul. Czerskiej w Gdańsku w elementy ruchome. Przedmiot dostawy ma być fabrycznie nowy, nieużywany, wolny od wad i kompletny. 4. Wymagane parametry techniczne wyposażenia ruchomego będącego przedmiotem zamówienia oraz wymogi ilościowe określone zostały w załączniku nr 2 do OPZ. 5. Szczegółowy zakres zamówienia oraz warunki realizacji zostały określone w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ. Pozostałe warunki realizacji zamówienia zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, stanowiących załącznik nr 8.2 do SWZ. 6. Zamówienie jest dofinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 „Aktywny Maluch 2022-2029” współfinansowanego z Krajowego Planu na rzecz Odbudowy i Zwiększenia Odporności.
Interne Kennung: 9/BZP-U.500.1.2026/MKL - Część nr II
Zusätzliche Einstufung (cpv): 37520000 Spielwaren, 39162100 Lehrmittel
Los: LOT-0003
Titel: Część nr III: Dostawa i montaż wyposażenia IT
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia w ramach realizacji zadania pod nazwą: „Budowa żłobka w rejonie ulicy Jagatowskiej i Czerskiej w Gdańsku w dzielnicy Orunia Św. Wojciech-Lipce". 2. Przedmiot zamówienia obejmuje swoim zakresem: Część nr III: Dostawa i montaż wyposażenia IT. 3. Zakres rzeczowy zamówienia obejmuje dostawę i montaż wyposażenia wnętrz nowo wybudowanego żłobka przy ul. Czerskiej w Gdańsku w elementy ruchome. Przedmiot dostawy ma być fabrycznie nowy, nieużywany, wolny od wad i kompletny. 4. Wymagane parametry techniczne wyposażenia ruchomego będącego przedmiotem zamówienia oraz wymogi ilościowe określone zostały w załączniku nr 3 do OPZ. 5. Szczegółowy zakres zamówienia oraz warunki realizacji zostały określone w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ. Pozostałe warunki realizacji zamówienia zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, stanowiących załącznik nr 8.3 do SWZ. 6. Zamówienie jest dofinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 „Aktywny Maluch 2022-2029” współfinansowanego z Krajowego Planu na rzecz Odbudowy i Zwiększenia Odporności.
Interne Kennung: 9/BZP-U.500.1.2026/MKL - Część nr III
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 30232000 Peripheriegeräte, 31730000 Elektrotechnische Ausstattung
Los: LOT-0004
Titel: Część nr IV: Dostawa wyposażenia kuchennego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia w ramach realizacji zadania pod nazwą: „Budowa żłobka w rejonie ulicy Jagatowskiej i Czerskiej w Gdańsku w dzielnicy Orunia Św. Wojciech-Lipce". 2. Przedmiot zamówienia obejmuje swoim zakresem: Część nr IV: Dostawa wyposażenia kuchennego. 3. Zakres rzeczowy zamówienia obejmuje dostawę i montaż wyposażenia wnętrz nowo wybudowanego żłobka przy ul. Czerskiej w Gdańsku w elementy ruchome. Przedmiot dostawy ma być fabrycznie nowy, nieużywany, wolny od wad i kompletny. 4. Wymagane parametry techniczne wyposażenia ruchomego będącego przedmiotem zamówienia oraz wymogi ilościowe określone zostały w załączniku nr 4 do OPZ. 5. Szczegółowy zakres zamówienia oraz warunki realizacji zostały określone w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ. Pozostałe warunki realizacji zamówienia zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, stanowiących załącznik nr 8.4 do SWZ. 6. Zamówienie jest dofinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 „Aktywny Maluch 2022-2029” współfinansowanego z Krajowego Planu na rzecz Odbudowy i Zwiększenia Odporności.
Interne Kennung: 9/BZP-U.500.1.2026/MKL - Część nr IV
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39220000 Küchenausstattung, Haushalts- und Heimartikel, Catering-Zubehör, 39700000 Haushaltsgeräte
Los: LOT-0005
Titel: Część nr V: Dostawa wyposażenia dodatkowego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia w ramach realizacji zadania pod nazwą: „Budowa żłobka w rejonie ulicy Jagatowskiej i Czerskiej w Gdańsku w dzielnicy Orunia Św. Wojciech-Lipce". 2. Przedmiot zamówienia obejmuje swoim zakresem: Część nr V: Dostawa wyposażenia dodatkowego. 3. Zakres rzeczowy zamówienia obejmuje dostawę i montaż wyposażenia wnętrz nowo wybudowanego żłobka przy ul. Czerskiej w Gdańsku w elementy ruchome. Przedmiot dostawy ma być fabrycznie nowy, nieużywany, wolny od wad i kompletny. 4. Wymagane parametry techniczne wyposażenia ruchomego będącego przedmiotem zamówienia oraz wymogi ilościowe określone zostały w załączniku nr 5 do OPZ. 5. Szczegółowy zakres zamówienia oraz warunki realizacji zostały określone w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ. Pozostałe warunki realizacji zamówienia zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, stanowiących załącznik nr 8.5 do SWZ. 6. Zamówienie jest dofinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 „Aktywny Maluch 2022-2029” współfinansowanego z Krajowego Planu na rzecz Odbudowy i Zwiększenia Odporności.
Interne Kennung: 9/BZP-U.500.1.2026/MKL - Część nr V
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39713200 Waschmaschinen und Wäschetrockner, 39713430 Staubsauger, 39713410 Bodenreinigungsmaschinen, 16311000 Rasenmäher, 39237000 Schneemarkierungsstangen