See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dzierżawa przez Zakład Zagospodarowania Odpadów „Czysta Błękitna Kraina” Sp. z o. o. w Czarnówku kompaktora –będącego własnością Wykonawcy za zapłatą przez Zamawiającego miesięcznego czynszu dzierżawnego wraz z przyznaniem Zamawiającemu prawa do jego wykupu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Przedmiotem umowy jest dzierżawa przez Zamawiającego kompaktora –będącego własnością Wykonawcy za zapłatą przez Zamawiającego miesięcznego czynszu dzierżawnego wraz z przyznaniem Zamawiającemu prawa do jego wykupu. Zamawiający informuje, iż oferowany sprzęt może być używany, wyprodukowany nie później niż w roku 2023, i nie może być prototypem. Dostawa sprzętu zgodnego ze specyfikacją techniczną, będzie zgodna zarówno z polskimi, jak i europejskimi normami i przepisami, spełniający obowiązujące normy emisji spalin. Koszt zamówienia powinien obejmować także koszty prowadzenia niezbędnych przeglądów serwisowych jak również obejmować naprawy wynikające z eksploatacji wydzierżawionej maszyny. Wykonawca dostarczy, wyposaży, uruchomi sprzęt oraz przekaże go w pełni sprawny i gotowy do użycia. Koszty poniesione podczas transportu, montażu, uruchomienia szkolenia Personelu Zamawiającego i przekazania oraz koszty związane z testami przeprowadzone przed odbiorem będą poniesione przez Wykonawcę. Wykonawca będzie w ramach niniejszej Umowy odpowiedzialny za prowadzenie własnego zaplecza (o ile potrzeba) i będzie ponosił wszystkie koszty związane z jego eksploatacją, bieżącym utrzymaniem i wyposażeniem za wyjątkiem paliwa. Okres gwarancji i rękojmi biegnie od dnia podpisania przez Zamawiającego końcowego protokołu odbioru sprzętu bez uwag. Wykonawca przedstawi Zamawiającemu w dniu podpisania Umowy do akceptacji harmonogram okresowych kontroli, plan konserwacji, przeglądów serwisowych i smarowań w okresie gwarancji jakości i okresie pogwarancyjnym, program prac naprawczych, które nie mogą być sprzeczne z programem eksploatacyjnym i nie spowodują utraty gwarancji. Wykonawca wykonując dostawę winien uwzględnić wszystkie wymagania Zamawiającego stawiane w SWZ. Przedmiot dostawy musi być zgodny ze złożoną ofertą przez Wykonawcę. Wykonawca wraz z dostawą przedmiotu zamówienia winien przedłożyć wszelkie dokumenty, homologacje, certyfikaty, świadectwa i inne wymagane dokumenty pozwalające Zamawiającemu w zgodzie z przepisami prawa polskiego na poprawną eksploatację sprzętu dopuszczające go do użytkowania na terenie zakładu i poza nim. Wykonawca powinien zapewnić, poprzez złożenie stosownego oświadczenia, że oferowany sprzęt będzie zgodny ze standardami wymaganymi i stosowanymi w Polsce oraz na terenie UE.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43315000 Verdichtungsgeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Dzierżawa przez Zakład Zagospodarowania Odpadów „Czysta Błękitna Kraina” Sp. z o. o. w Czarnówku kompaktora –będącego własnością Wykonawcy za zapłatą przez Zamawiającego miesięcznego czynszu dzierżawnego wraz z przyznaniem Zamawiającemu prawa do jego wykupu