424322-2026 - Ergebnis
Tschechien – Lagerhaus-Verwaltungssystem – Rekonstrukce měření na vodních dílech
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRekonstrukce měření na vodních dílech
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky se rozumí rekonstrukce automatického měření na významných vodních dílech (přehrady) a souvisejících stanic, včetně potřebné elektrotechnické, respektive radiové infrastruktury a souvisejících řídicích systémů. Jedná se především o dodávku, instalaci, zprovoznění jednotlivých komponent a měřících systémů včetně přenosu dat do kanceláře hrázného a následně vizualizace. Práce zahrnují také nutné stavební práce. Součástí díla je zajištění přenosu dat z jednotlivých vodních děl na vodohospodářský dispečink v Brně, úprava, rozšíření informačního systému vodohospodářského dispečinku.
Interne KennungRekonstrukce měření na vodních dílech
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42965100 Lagerhaus-Verwaltungssystem
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32441000 Telemetriegeräte, 45300000 Bauinstallationsarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 32441000 Telemetriegeräte