2. Verfahren
Verfahren
Titel: Cabinets 2026
Beschreibung: ELIA start een Europese aanbestedingsprocedure met als doel een raamovereenkomst te sluiten voor de levering van telecomkasten binnen ELIA's elektrische onderstations. De reikwijdte van deze aanbesteding is strikt beperkt tot de levering van gestandaardiseerde kastoplossingen, ontworpen om telecommunicatie-, controle- en datacommunicatieapparatuur te ondersteunen ter ondersteuning van beschermings-, monitoring- en operationele systemen over het transmissienetwerk. Installatie, montage ter plaatse en gerelateerde werken zijn expliciet uitgesloten van de scope. De aanbestedingsprocedure is gestructureerd in één Lot, die het volledige scala aan kabinetconfiguraties omvat die door ELIA worden vereist. Meer details zullen worden verstrekt in de aanbestedingsdocumenten. De raamovereenkomst stelt ELIA in staat om afroepopdrachten te plaatsen voor de levering van kasten aan bestaande en toekomstige onderstations. Bestellingen kunnen worden geplaatst door ELIA of door vooraf gekwalificeerde aannemers namens ELIA, die doorgaans verantwoordelijk zijn voor de installatiewerkzaamheden ter plaatse.
Interne Kennung: WS3181846271
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31682100 Buchsenhalter
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: WS3181846271 - 1
Beschreibung: Betreft alleen de levering van telecomkastoplossingen, inclusief maar niet beperkt tot 19-inch kasten en bijbehorende configuraties die worden gebruikt om optische distributie-, communicatie- en datacom-apparatuur binnen onderstations te hosten.
Interne Kennung: Lot 1 (only one)