See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu medycznego w zakresie kardiologii - powtórzenie
Beschreibung: Dostawa sprzętu medycznego w zakresie kardiologii w ramach projektu „Poprawa jakości i dostępności leczenia kardiologicznego oraz komfortu pacjentów i personelu poprzez optymalizację diagnostyki i leczenia w wyniku doposażenia w nowoczesny sprzęt i aparaturę medyczną ZOZ w Strzyżowie” w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” Inwestycja D1.1.1 „Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych”, których szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia zawiera zał. nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 267122-2026
Interne Kennung: ZP.26.13.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 1: Aparat EKG
Beschreibung: Przedmiot zamówienia w Pakiecie 1 obejmuje: - Dostawę sprzętu do Szpitala Powiatowego w Strzyżowie, spełniającego wymagania określone w SWZ, wykonania szkolenia personelu medycznego i technicznego w zakresie obsługi i eksploatacji oraz zasad prawidłowego i energooszczędnego użytkowania urządzenia, w tym w szczególności w zakresie aspektów środowiskowych związanych z użytkowaniem Przedmiotu zamówienia po uprzednim uzgodnieniu terminów. Zamawiający wymaga imiennego potwierdzenia odbycia szkolenia w formie protokołu lub zaświadczenia wystawionego przez Wykonawcę - na koszt i ryzyko Wykonawcy, - zamontowanie, uruchomienie i oddanie do użytkowania sprzętu w stanie pełnej sprawności technicznej i użytkowej. Dostawa potwierdzona będzie protokołem odbioru zatwierdzonym przez Zamawiającego zgodnie z załącznikiem nr 9 do SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w Pakiecie 1 zawiera Załącznik nr 2 Pak. 1 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33123200 Elektrokardiografen
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet 2: Rejestrator holter RR
Beschreibung: Przedmiot zamówienia w Pakiecie 2 obejmuje: - Dostawę sprzętu do Szpitala Powiatowego w Strzyżowie, spełniającego wymagania określone w SWZ, wykonania szkolenia personelu medycznego i technicznego w zakresie obsługi i eksploatacji oraz zasad prawidłowego i energooszczędnego użytkowania urządzenia, w tym w szczególności w zakresie aspektów środowiskowych związanych z użytkowaniem Przedmiotu zamówienia po uprzednim uzgodnieniu terminów. Zamawiający wymaga imiennego potwierdzenia odbycia szkolenia w formie protokołu lub zaświadczenia wystawionego przez Wykonawcę - na koszt i ryzyko Wykonawcy, - zamontowanie, uruchomienie i oddanie do użytkowania sprzętu w stanie pełnej sprawności technicznej i użytkowej. Dostawa potwierdzona będzie protokołem odbioru zatwierdzonym przez Zamawiającego zgodnie z załącznikiem nr 9 do SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w Pakiecie 2 zawiera Załącznik nr 2 Pak. 2 do SWZ.
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet 3: Rejestrator holter EKG
Beschreibung: Przedmiot zamówienia w Pakiecie 3 obejmuje: - Dostawę sprzętu do Szpitala Powiatowego w Strzyżowie, spełniającego wymagania określone w SWZ, wykonania szkolenia personelu medycznego i technicznego w zakresie obsługi i eksploatacji oraz zasad prawidłowego i energooszczędnego użytkowania urządzenia, w tym w szczególności w zakresie aspektów środowiskowych związanych z użytkowaniem Przedmiotu zamówienia po uprzednim uzgodnieniu terminów. Zamawiający wymaga imiennego potwierdzenia odbycia szkolenia w formie protokołu lub zaświadczenia wystawionego przez Wykonawcę - na koszt i ryzyko Wykonawcy, - zamontowanie, uruchomienie i oddanie do użytkowania sprzętu w stanie pełnej sprawności technicznej i użytkowej. Dostawa potwierdzona będzie protokołem odbioru zatwierdzonym przez Zamawiającego zgodnie z załącznikiem nr 9 do SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w Pakiecie 3 zawiera Załącznik nr 2 Pak. 3 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33123210 Ausrüstung für die Überwachung der Herzfunktionen
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet 4: Podnośnik do przenoszenia chorych
Beschreibung: Przedmiot zamówienia w Pakiecie 4 obejmuje: - Dostawę sprzętu do Szpitala Powiatowego w Strzyżowie, spełniającego wymagania określone w SWZ, wykonania szkolenia personelu medycznego i technicznego w zakresie obsługi i eksploatacji oraz zasad prawidłowego i energooszczędnego użytkowania urządzenia, w tym w szczególności w zakresie aspektów środowiskowych związanych z użytkowaniem Przedmiotu zamówienia po uprzednim uzgodnieniu terminów. Zamawiający wymaga imiennego potwierdzenia odbycia szkolenia w formie protokołu lub zaświadczenia wystawionego przez Wykonawcę - na koszt i ryzyko Wykonawcy, - zamontowanie, uruchomienie i oddanie do użytkowania sprzętu w stanie pełnej sprawności technicznej i użytkowej. Dostawa potwierdzona będzie protokołem odbioru zatwierdzonym przez Zamawiającego zgodnie z załącznikiem nr 9 do SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w Pakiecie 4 zawiera Załącznik nr 2 Pak. 4 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192600 Hebevorrichtungen für den Sektor der Gesundheitsfürsorge