424371-2026 - Ergebnis
Polen – Varia – Dostawa na potrzeby apteki Zamawiającego produktów leczniczych
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa na potrzeby apteki Zamawiającego produktów leczniczych
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest „Dostawa na potrzeby apteki Zamawiającego produktów leczniczych". 2. Zapisy SWZ należy czytać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców. 3. Zamawiający, w granicach określonych przepisem art. 462 i nast. Ustawy Pzp, dopuszcza możliwość realizacji przedmiotu zamówienia przez Wykonawcę z wykorzystaniem podwykonawców. Wykonawca, który zamierza powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcom, wskazuje w ofercie części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz podaje nazwy ewentualnych podwykonawców - jeżeli są już znani. 4. Ze względu na charakter zamówienia, Zamawiający nie wymaga zatrudnienia osób na podstawie stosunku pracy (dostawa). 5. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych. 6. Zamawiający nie przewiduje przeprowadzenia aukcji elektronicznej. 7.Zamawiający przed wszczęciem postępowania nie przeprowadził wstępnych konsultacji rynkowych. 8. W prowadzonym postępowaniu zastosowano kryterium ceny jako jedyne kryterium oceny ofert. Uzasadnienie zastosowania kryterium cena 100% - wymagania jakościowe (odnoszące się do głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia), o których mowa w art. 246 ust. 2 ustawy Prawo Zamówień Publicznych, Zamawiający szczegółowo opisał we wzorze umowy oraz załączniku do niego. Kryterium (100% cena) zastosowano z uwagi na określenie w przedmiocie zamówienia standardów jakościowych odnoszących się do wszystkich istotnych cech przedmiotu zamówienia. Wykonawcy posiadając jednoznaczne wytyczne, zawarte w opisie przedmiotu zamówienia mogą jedynie konkurować ceną. Zamówienie polega na realizacji dostaw wg jednoznacznych parametrów jakościowych opisanych w specyfikacji zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung238433-2026
Interne KennungA.I.26.1.4.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33690000 Varia
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
LosLOT-0003
TitelCzęść (pakiet) nr 3 - produkty lecznicze różnych grup terapeutycznych
Beschreibung1. Nawa: część (pakiet) nr 3 - produkty lecznicze różnych grup terapeutycznych. 2. Zapisy SWZ należy czytać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców. 3. Zamawiający, w granicach określonych przepisem art. 462 i nast. Ustawy Pzp, dopuszcza możliwość realizacji przedmiotu zamówienia przez Wykonawcę z wykorzystaniem podwykonawców. Wykonawca, który zamierza powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcom, wskazuje w ofercie części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz podaje nazwy ewentualnych podwykonawców - jeżeli są już znani. 4. Ze względu na charakter zamówienia, Zamawiający nie wymaga zatrudnienia osób na podstawie stosunku pracy (dostawa). 5. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych. 6. Zamawiający nie przewiduje przeprowadzenia aukcji elektronicznej. 7.Zamawiający przed wszczęciem postępowania nie przeprowadził wstępnych konsultacji rynkowych. 8. W prowadzonym postępowaniu zastosowano kryterium ceny jako jedyne kryterium oceny ofert. Uzasadnienie zastosowania kryterium cena 100% - wymagania jakościowe (odnoszące się do głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia), o których mowa w art. 246 ust. 2 ustawy Prawo Zamówień Publicznych, Zamawiający szczegółowo opisał we wzorze umowy oraz załączniku do niego. Kryterium (100% cena) zastosowano z uwagi na określenie w przedmiocie zamówienia standardów jakościowych odnoszących się do wszystkich istotnych cech przedmiotu zamówienia. Wykonawcy posiadając jednoznaczne wytyczne, zawarte w opisie przedmiotu zamówienia mogą jedynie konkurować ceną. Zamówienie polega na realizacji dostaw wg jednoznacznych parametrów jakościowych opisanych w specyfikacji zamówienia.
Interne KennungA.I.26.1.4.2026 część 3
LosLOT-0009
TitelCzęść (pakiet) nr 9 - produkty lecznicze różnych grup terapeutycznych
Beschreibung1. Nawa: część (pakiet) nr 9 - produkty lecznicze różnych grup terapeutycznych. 2. Zapisy SWZ należy czytać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców. 3. Zamawiający, w granicach określonych przepisem art. 462 i nast. Ustawy Pzp, dopuszcza możliwość realizacji przedmiotu zamówienia przez Wykonawcę z wykorzystaniem podwykonawców. Wykonawca, który zamierza powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcom, wskazuje w ofercie części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz podaje nazwy ewentualnych podwykonawców - jeżeli są już znani. 4. Ze względu na charakter zamówienia, Zamawiający nie wymaga zatrudnienia osób na podstawie stosunku pracy (dostawa). 5. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych. 6. Zamawiający nie przewiduje przeprowadzenia aukcji elektronicznej. 7.Zamawiający przed wszczęciem postępowania nie przeprowadził wstępnych konsultacji rynkowych. 8. W prowadzonym postępowaniu zastosowano kryterium ceny jako jedyne kryterium oceny ofert. Uzasadnienie zastosowania kryterium cena 100% - wymagania jakościowe (odnoszące się do głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia), o których mowa w art. 246 ust. 2 ustawy Prawo Zamówień Publicznych, Zamawiający szczegółowo opisał we wzorze umowy oraz załączniku do niego. Kryterium (100% cena) zastosowano z uwagi na określenie w przedmiocie zamówienia standardów jakościowych odnoszących się do wszystkich istotnych cech przedmiotu zamówienia. Wykonawcy posiadając jednoznaczne wytyczne, zawarte w opisie przedmiotu zamówienia mogą jedynie konkurować ceną. Zamówienie polega na realizacji dostaw wg jednoznacznych parametrów jakościowych opisanych w specyfikacji zamówienia.
Interne KennungA.I.26.1.4.2026 część 9
LosLOT-0011
TitelCzęść (pakiet) nr 11 - produkty lecznicze różnych grup terapeutycznych, surowce do receptury, wyroby medyczne, środki spożywcze specjalnego przeznaczenia
Beschreibung1. Nawa: część (pakiet) nr 11 - produkty lecznicze różnych grup terapeutycznych, surowce do receptury, wyroby medyczne, środki spożywcze specjalnego przeznaczenia. 2. Zapisy SWZ należy czytać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców. 3. Zamawiający, w granicach określonych przepisem art. 462 i nast. Ustawy Pzp, dopuszcza możliwość realizacji przedmiotu zamówienia przez Wykonawcę z wykorzystaniem podwykonawców. Wykonawca, który zamierza powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcom, wskazuje w ofercie części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz podaje nazwy ewentualnych podwykonawców - jeżeli są już znani. 4. Ze względu na charakter zamówienia, Zamawiający nie wymaga zatrudnienia osób na podstawie stosunku pracy (dostawa). 5. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych. 6. Zamawiający nie przewiduje przeprowadzenia aukcji elektronicznej. 7.Zamawiający przed wszczęciem postępowania nie przeprowadził wstępnych konsultacji rynkowych. 8. W prowadzonym postępowaniu zastosowano kryterium ceny jako jedyne kryterium oceny ofert. Uzasadnienie zastosowania kryterium cena 100% - wymagania jakościowe (odnoszące się do głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia), o których mowa w art. 246 ust. 2 ustawy Prawo Zamówień Publicznych, Zamawiający szczegółowo opisał we wzorze umowy oraz załączniku do niego. Kryterium (100% cena) zastosowano z uwagi na określenie w przedmiocie zamówienia standardów jakościowych odnoszących się do wszystkich istotnych cech przedmiotu zamówienia. Wykonawcy posiadając jednoznaczne wytyczne, zawarte w opisie przedmiotu zamówienia mogą jedynie konkurować ceną. Zamówienie polega na realizacji dostaw wg jednoznacznych parametrów jakościowych opisanych w specyfikacji zamówienia.
Interne KennungA.I.26.1.4.2026 część 11
LosLOT-0017
TitelCzęść (pakiet) nr 17 - produkty lecznicze, wyroby medyczne, produkty biobójcze
Beschreibung1. Nawa: część (pakiet) nr 17 - produkty lecznicze, wyroby medyczne, produkty biobójcze. 2. Zapisy SWZ należy czytać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców. 3. Zamawiający, w granicach określonych przepisem art. 462 i nast. Ustawy Pzp, dopuszcza możliwość realizacji przedmiotu zamówienia przez Wykonawcę z wykorzystaniem podwykonawców. Wykonawca, który zamierza powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcom, wskazuje w ofercie części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz podaje nazwy ewentualnych podwykonawców - jeżeli są już znani. 4. Ze względu na charakter zamówienia, Zamawiający nie wymaga zatrudnienia osób na podstawie stosunku pracy (dostawa). 5. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych. 6. Zamawiający nie przewiduje przeprowadzenia aukcji elektronicznej. 7. Zamawiający przed wszczęciem postępowania nie przeprowadził wstępnych konsultacji rynkowych. 8. W prowadzonym postępowaniu zastosowano kryterium ceny jako jedyne kryterium oceny ofert. Uzasadnienie zastosowania kryterium cena 100% - wymagania jakościowe (odnoszące się do głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia), o których mowa w art. 246 ust. 2 ustawy Prawo Zamówień Publicznych, Zamawiający szczegółowo opisał we wzorze umowy oraz załączniku do niego. Kryterium (100% cena) zastosowano z uwagi na określenie w przedmiocie zamówienia standardów jakościowych odnoszących się do wszystkich istotnych cech przedmiotu zamówienia. Wykonawcy posiadając jednoznaczne wytyczne, zawarte w opisie przedmiotu zamówienia mogą jedynie konkurować ceną. Zamówienie polega na realizacji dostaw wg jednoznacznych parametrów jakościowych opisanych w specyfikacji zamówienia.
Interne KennungA.I.26.1.4.2026 część 17