2. Verfahren
Verfahren
Titel: 26-049 Sušené plnotučné mléko – pořízení a ochraňování
Beschreibung: Předmětem VZ je pořízení 250 tun sušeného plnotučného mléka (dále také „SPM“) a jeho ochraňování. SPM bude jako součást státních hmotných rezerv majetkem ČR. Správa státních hmotných rezerv jako zadavatel zajišťuje, v souladu se zákonem č. 97/1993 Sb., o působnosti Správy státních hmotných rezerv, ve znění pozdějších předpisů, obranyschopnost a obranu státu, odstraňování následků krizových situací a ochranu životně důležitých hospodářských zájmů státu. Předmět VZ je v souladu s ust. § 35 zákona rozdělen na 2 (dvě) samostatné části: Část 1: Dodávka a ochraňování 125 tun sušeného plnotučného mléka. Část 2: Dodávka a ochraňování 125 tun sušeného plnotučného mléka.
Interne Kennung: 05469/26-SSHR
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15511700 Milchpulver
Zusätzliche Einstufung (cpv): 63100000 Frachtumschlag, Frachtlagerung und zugehörige Dienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část 1: Dodávka a ochraňování 125 tun sušeného plnotučného mléka
Beschreibung: Dodávka a ochraňování 125 tun sušeného plnotučného mléka
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Blíže viz. čl. 13 odst. 13.1. zadávací dokumentace
Los: LOT-0003
Titel: Část 2: Dodávka a ochraňování 125 tun sušeného plnotučného mléka
Interne Kennung: 2