2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém na péči o zvláště chráněné území a o území soustavy Natura 2000 v Karlovarském kraji
Beschreibung: Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS bude poskytování služeb v oblasti péče o zvláště chráněná území a území soustavy NATURA 2000 v Karlovarském kraji. Péče bude navržená činností nákladů obvyklých opatření, které pravidelně vydává Ministerstvo životního prostředí České republiky.
Vorherige Bekanntmachung: 42053-2023
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Je zájmem zadavatele zajistit co nejoperativnější zadávání veřejných zakázek v DNS. Z tohoto důvodu zadavatel v souladu s § 141 odst. 3 ZZVZ vyzývá účastníky k poskytnutí souhlasu s možným zkrácením lhůty pro podání nabídek při zadávání veřejných zakázek v DNS oproti zákonné desetidenní lhůtě. Zkrácená lhůta bude vždy činit minimálně 3 pracovní dny. Souhlas se zkrácením lhůty vyjádří účastníci ve Formuláři žádosti o účast (příloha č. 1 této zadávací dokumentace). Pokud by účastník zařazený do DNS dodatečně nesouhlasil s případným zkrácením lhůty pro podání nabídek do konkrétní veřejné zakázky zadávané v DNS, pak je povinen tento nesouhlas písemně sdělit zadavateli ve lhůtě pro podání nabídek do konkrétní veřejné zakázky, a to alespoň 2 pracovní dny před uplynutím této lhůty.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77100000 Dienstleistungen im Bereich Landwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77600000 Dienstleistungen im Bereich Jagd, 77312000 Unkrautjäten, 77340000 Baum- und Heckenschnitt, 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau, 77700000 Mit dem Fischfang verbundene Dienstleistungen, 44220000 Material für Bautischlerarbeiten, 45421150 Bautischlerei-Einbauarbeiten ohne Metall, 22000000 Drucksachen und zugehörige Erzeugnisse, 45112000 Aushub- und Erdbewegungsarbeiten, 90922000 Schädlingsbekämpfung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: P23V00000032
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77700000 Mit dem Fischfang verbundene Dienstleistungen, 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau, 77312000 Unkrautjäten, 77340000 Baum- und Heckenschnitt, 77600000 Dienstleistungen im Bereich Jagd, 44220000 Material für Bautischlerarbeiten, 45421150 Bautischlerei-Einbauarbeiten ohne Metall, 22000000 Drucksachen und zugehörige Erzeugnisse, 45112000 Aushub- und Erdbewegungsarbeiten, 90922000 Schädlingsbekämpfung