2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup wraz z dostawą zestawów komputerowych dla Działu Informatyki Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Zakup wraz z dostawą zestawów komputerowych dla Działu Informatyki Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załącznikach nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: IZP.2411.115.2026.JM
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001