See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajištění nakládání s komunálními odpady města Moravský Beroun
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou služby, které zajistí následné nakládání s komunálními odpady ze systému odpadového hospodářství města Moravský Beroun v souladu s platnou legislativou. Jedná se zejména o oddělený svoz jednotlivých druhů odpadů a předání do příslušných zařízení určených pro nakládání s daným druhem odpadu (směsný komunální odpad, plast společně s nápojovými kartony a kovy, papír, sklo, bioodpad)
Interne Kennung: P26V10000151
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Předmětem veřejné zakázky jsou služby, které zajistí následné nakládání s komunálními odpady ze systému odpadového hospodářství města Moravský Beroun v souladu s platnou legislativou. Jedná se zejména o oddělený svoz jednotlivých druhů odpadů a předání do příslušných zařízení určených pro nakládání s daným druhem odpadu (směsný komunální odpad, plast společně s nápojovými kartony a kovy, papír, sklo, bioodpad).
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy na veřejnou zakázku a stanoví podmínky a obsah této změny. Změna nemění celkovou povahu veřejné zakázky „Zajištění nakládání s komunálními odpady města Moravský Beroun“. Součástí předmětu plnění veřejné zakázky je mimo jiné množství převzatého odpadu, které bude odpovídat aktuálním potřebám zadavatele. Předmětem vyhrazené změny závazku ze smlouvy je právo zadavatele upravovat rozsah požadovaných služeb (zejména počet nádob, četnost jejich výsypu, množství předaného a převzatého odpadu, případně druh odpadu) podle svých aktuálních potřeb, tj. potřeb města. Dále je předmětem vyhrazené změny závazku možnost úpravy jednotkových cen v závislosti na míře inflace. Jednotkové ceny bude možné upravit o inflaci vyhlášenou ČSÚ přesahující 1 %, maximálně však do výše 5 %. K navýšení cen může dojít pouze jednou ročně, a to k 1. lednu následujícího kalendářního roku, přičemž rozhodným údajem je hodnota zveřejněná ČSÚ ke dni 30. 9. příslušného kalendářního roku. Míra inflace bude vyjádřena přírůstkem průměrného ročního indexu spotřebitelských cen, který představuje procentuální změnu průměrné cenové hladiny za posledních 12 měsíců oproti průměru za předchozích 12 měsíců. První uplatnění inflační doložky je možné nejdříve po 30. 9. 2027. Dodavatel je oprávněn podat první žádost o úpravu ceny podle této doložky až po uvedeném datu; do té doby nelze změnu ceny z titulu inflace požadovat. Výše úpravy jednotkových cen bude sjednána dodatkem ke smlouvě, který musí být uzavřen nejpozději do 30. 11. příslušného kalendářního roku. V souladu s výše uvedeným zadavatel stanovuje možný rozsah služeb nad předpokládané množství (více odpadu a nádob nad předpokládané množství, každoroční inflace) jako vyhrazenou změnu závazku dle § 100 odst. 1 ZZVZ. Tato vyhrazená změna (množství nádob, množství předaných odpadů, inflace) nepřesáhne 465.501,32 Kč bez DPH a bude automaticky aktivována při prvním překročení rozsahu uvedených služeb, nebo na základě žádosti dodavatele v případě inflace.