42451-2026 - Wettbewerb
Dänemark – Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste – Udbud af rengøringsydelser
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUdbud af rengøringsydelser
BeschreibungUdbuddet vedrører rengøring af administrationsbygninger, vandværker, renseanlæg og fjernvarmeanlæg for FFV Energi & Miljø A/S. Leverandøren skal sammen med den udbudte opgave på rengøring, passe Ordregivers kantine og mødeforplejning, herefter benævnet samlet som kantineopgaver.
Interne Kennung639391
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste, 90919200 Büroreinigung
5. Los
LosLOT-0000