424525-2026 - Vorankündigung – Direktvergabe
Polen – Arzneimittel – sukcesywne dostawy leków do chemioterapii na potrzeby SPZOZ Opolskie Centrum Onkologii w Opolu
Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titelsukcesywne dostawy leków do chemioterapii na potrzeby SPZOZ Opolskie Centrum Onkologii w Opolu
Beschreibungsukcesywne dostawy leków do chemioterapii na potrzeby SPZOZ Opolskie Centrum Onkologii w Opolu, których rodzaje i ilości określa Załącznik nr 2 do Zaproszenia do negocjacji - Formularz asortymentowo-cenowy.
Interne KennungNZP.2800.27.2026-ZWR
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
LosLOT-0000