See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: JI - Rekvalifikační kurzy - český jazyk pro cizince v Kraji Vysočina
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky (dále také jen „VZ“) je zajištění rekvalifikací dle zákona č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti, ve znění pozdějších předpisů (dále též jen „ZoZ“), pro uchazeče a zájemce o zaměstnání. Rekvalifikace budou realizovány na základě Rámcových dohod uzavřených pouze s jedním dodavatelem na každou část veřejné zakázky (specifikované v kapitole 2 - Základní informace o předmětu zakázky a obecné technické podmínky a v Příloze č. 8 Specifikace a technické podmínky). VZ je v souladu s § 35 ZZVZ rozdělena do 7 částí. Dodavatelé mohou ve smyslu § 101 odst. 2 ZZVZ podávat nabídky na jednu, několik nebo na všechny části VZ (pro vyloučení pochybností Zadavatel upřesňuje, že dodavatel může podat nabídku pouze do jedné části nebo může podat několik nabídek do různých částí nebo může podat nabídky do všech částí VZ).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Český jazyk pro cizince M1 - prezenční forma - ZR
Interne Kennung: část 1
Los: LOT-0002
Titel: Český jazyk pro cizince M2 - prezenční forma - HB
Interne Kennung: část 2
Los: LOT-0003
Titel: Český jazyk pro cizince M2 - prezenční forma - JI
Interne Kennung: část 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
Los: LOT-0004
Titel: Český jazyk pro cizince M2 - prezenční forma - TR
Interne Kennung: část 4
Los: LOT-0005
Titel: Český jazyk pro cizince M2 - prezenční forma - ZR
Interne Kennung: část 5
Los: LOT-0006
Titel: Český jazyk pro cizince M3 - prezenční forma - JI
Interne Kennung: část 6
Los: LOT-0007
Titel: Český jazyk pro cizince M3 - prezenční forma - TR
Interne Kennung: část 7