2. Verfahren
Verfahren
Titel: MODERNIZACJA INSTALACJI BIOMASOWEJ 7,4 MW -WYKONANIE/DOSTAWA I MONTAŻ EKONOMIZERA WODA – SPALINY W ZESPOLE KOTŁOWNI MILENIUM W NOWYM SĄCZU
Beschreibung: MODERNIZACJA INSTALACJI BIOMASOWEJ 7,4 MW - WYKONANIE/DOSTAWA I MONTAŻ EKONOMIZERA WODA – SPALINY W ZESPOLE KOTŁOWNI MILENIUM W NOWYM SĄCZU” Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie, wykonanie, dostawa, montaż oraz uruchomienie ekonomizera kondensacyjnego typu spaliny–woda dla istniejącego kotła biomasowego o mocy nominalnej 7 MW, zlokalizowanego na terenie Kotłowni Milenium w Nowym Sączu.
Vorherige Bekanntmachung: 383773-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen, Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42510000 Wärmeaustauscher, Klimaanlagen und Kältemaschinen sowie Filtriergeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45251200 Bau von Heizzentralen, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: „MODERNIZACJA INSTALACJI BIOMASOWEJ 7,4 MW - WYKONANIE/DOSTAWA I MONTAŻ EKONOMIZERA WODA – SPALINY W ZESPOLE KOTŁOWNI MILENIUM W NOWYM SĄCZU” Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie, wykonanie, dostawa, montaż oraz uruchomienie ekonomizera kondensacyjnego typu spaliny–woda dla istniejącego kotła biomasowego o mocy nominalnej 7 MW, zlokalizowanego na terenie Kotłowni Milenium w Nowym Sączu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w dokumentach postępowania.
Interne Kennung: ZP.60.DWC.19.2026
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45251000 Bauarbeiten für Kraftwerke und Heizkraftwerke, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje możliwości skorzystania z prawa opcji.