2. Verfahren
Verfahren
Titel: INFRA_Nákup NGS sekvenátoru II
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka přístroje - přístroj pro sekvenaci dlouhých úseků DNA bude určen především pro sekvenování genů 16S, 18S a ITS v plné délce, sekvenovaní dlouhých amplikonů (včetně amplikonů s vysokým obsahem bází C a G), resekvenování mikrobiálních i eukaryotických genomů i jejich sekvenování de novo. Pro sekvenování genomů bez dříve známých sekvencí (de novo) musí být systém schopný zajistit sekvenování repetitivních sekvencí i snadnou identifikaci velkých indels a strukturálních variant. Přístroj umožňuje v rámci sekvenace DNA také sběr dat o epigenetických změnách (methylace DNA).
Interne Kennung: VZ/25/538
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38434000 Analysatoren
5. Los
Los: LOT-0001