See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii elektrycznej na potrzeby MPWiK Sp. z o.o. w Lublinie oraz sprzedaż niewykorzystanych nadwyżek energii elektrycznej z OZE powstałych w Oczyszczalni Ścieków Hajdów w Lublinie wraz z usługą bilansowania handlowego.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej na potrzeby MPWiK Sp. z o.o. w Lublinie oraz sprzedaż niewykorzystanych nadwyżek energii elektrycznej z OZE powstałych w Oczyszczalni Ścieków Hajdów w Lublinie wraz z usługą bilansowania handlowego: Zadanie I: Dostawa energii elektrycznej na potrzeby MPWiK Sp. z o.o. w Lublinie oraz sprzedaż niewykorzystanych nadwyżek energii elektrycznej z OZE powstałych w Oczyszczalni Ścieków Hajdów w Lublinie wraz z usługą bilansowania handlowego w okresie od 01.07.2025 r. do 30.06.2026 r., Zadanie II: Dostawa energii elektrycznej na potrzeby MPWiK Sp. z o.o. w Lublinie oraz sprzedaż niewykorzystanych nadwyżek energii elektrycznej z OZE powstałych w Oczyszczalni Ścieków Hajdów w Lublinie wraz z usługą bilansowania handlowego w okresie od 01.07.2026 r. do 31.12.2026 r., Zadanie III: Dostawa energii elektrycznej na potrzeby MPWiK Sp. z o.o. w Lublinie oraz sprzedaż niewykorzystanych nadwyżek energii elektrycznej z OZE powstałych w Oczyszczalni Ścieków Hajdów w Lublinie wraz z usługą bilansowania handlowego w okresie od 01.01.2027 r. do 30.06.2027 r., Zadanie IV: Dostawa energii elektrycznej na potrzeby MPWiK Sp. z o.o. w Lublinie oraz sprzedaż niewykorzystanych nadwyżek energii elektrycznej z OZE powstałych w Oczyszczalni Ścieków Hajdów w Lublinie wraz z usługą bilansowania handlowego w okresie od 01.07.2027 r. do 31.12.2027 r. Zadanie I. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje 2 pakiety: Pakiet I – dostawa energii elektrycznej na potrzeby MPWiK Sp. z o.o. w Lublinie w okresie od 01.07.2025 r. do 30.06.2026 r. Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej do obiektów MPWiK Sp. z o.o. w Lublinie wymienionych w tabeli nr 1a w zakładce dotyczącej Zadania I Załącznika nr 5 do SWZ w okresie od 01.07.2025 r. do 30.06.2026 r. Łącznie szacunkowa dostawa energii elektrycznej do wszystkich obiektów MPWiK Sp. z o.o. w Lublinie obejmuje 12 142,483 MWh. Pakiet II – sprzedaż niewykorzystanych nadwyżek energii elektrycznej z OZE powstałych w Oczyszczalni Ścieków Hajdów w Lublinie wraz z usługą bilansowania handlowego w okresie od 01.07.2025 r. do 30.06.2026 r. Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż nadwyżek energii elektrycznej wraz z usługą bilansowania handlowego z PPE Oczyszczalni Hajdów wyszczególnionych w tabeli nr 1b w zakładce dotyczącej Zadania I Załącznika nr 5 do SWZ do odbiorcy koncesjonowanego w okresie od 01.07.2025 r. do 30.06.2026 r. w szacunkowej ilości 1 597,900 MWh. Zadanie II. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje 2 pakiety: Pakiet I – dostawa energii elektrycznej na potrzeby MPWiK Sp. z o.o. w Lublinie w okresie od 01.07.2026 r. do 31.12.2026 r. Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej do obiektów MPWiK Sp. z o.o. w Lublinie wymienionych w tabeli nr 1a w zakładce dotyczącej Zadania II Załącznika nr 5 do SWZ w okresie od 01.07.2026 r. do 31.12.2026 r. Łącznie szacunkowa dostawa energii elektrycznej do wszystkich obiektów MPWiK Sp. z o.o. w Lublinie obejmuje 5 451,005 MWh. Pakiet II – sprzedaż niewykorzystanych nadwyżek energii elektrycznej z OZE powstałych w Oczyszczalni Ścieków Hajdów w Lublinie wraz z usługą bilansowania handlowego w okresie od 01.07.2026 r. do 31.12.2026 r. Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż nadwyżek energii elektrycznej wraz z usługą bilansowania handlowego z PPE Oczyszczalni Hajdów wyszczególnionych w tabeli nr 1b w zakładce dotyczącej Zadania II Załącznika nr 5 do SWZ do odbiorcy koncesjonowanego w okresie od 01.07.2026 r. do 31.12.2026 r. w szacunkowej ilości 655,612 MWh. Zadanie III. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje 2 pakiety: Pakiet I – dostawa energii elektrycznej na potrzeby MPWiK Sp. z o.o. w Lublinie w okresie od 01.01.2027 r. do 30.06.2027 r. Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej do obiektów MPWiK Sp. z o.o. w Lublinie wymienionych w tabeli nr 1a w zakładce dotyczącej Zadania III Załącznika nr 5 do SWZ w okresie od 01.01.2027 r. do 30.06.2027 r. Łącznie szacunkowa dostawa energii elektrycznej do wszystkich obiektów MPWiK Sp. z o.o. w Lublinie obejmuje 5 757,014 MWh. Pakiet II – sprzedaż niewykorzystanych nadwyżek energii elektrycznej z OZE powstałych w Oczyszczalni Ścieków Hajdów w Lublinie wraz z usługą bilansowania handlowego w okresie od 01.01.2027 r. do 30.06.2027 r. Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż nadwyżek energii elektrycznej wraz z usługą bilansowania handlowego z PPE Oczyszczalni Hajdów wyszczególnionych w tabeli nr 1b w zakładce dotyczącej Zadania III Załącznika nr 5 do SWZ do odbiorcy koncesjonowanego w okresie od 01.01.2027 r. do 30.06.2027 r. w szacunkowej ilości 1 032,590 MWh. Zadanie IV. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje 2 pakiety: Pakiet I – dostawa energii elektrycznej na potrzeby MPWiK Sp. z o.o. w Lublinie w okresie od 01.07.2027 r. do 31.12.2027 r. Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej do obiektów MPWiK Sp. z o.o. w Lublinie wymienionych w tabeli nr 1a w zakładce dotyczącej Zadania IV Załącznika nr 5 do SWZ w okresie od 01.07.2027 r. do 31.12.2027 r. Łącznie szacunkowa dostawa energii elektrycznej do wszystkich obiektów MPWiK Sp. z o.o. w Lublinie obejmuje 5 562,493 MWh. Pakiet II – sprzedaż niewykorzystanych nadwyżek energii elektrycznej z OZE powstałych w Oczyszczalni Ścieków Hajdów w Lublinie wraz z usługą bilansowania handlowego w okresie od 01.07.2027 r. do 31.12.2027 r. Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż nadwyżek energii elektrycznej wraz z usługą bilansowania handlowego z PPE Oczyszczalni Hajdów wyszczególnionych w tabeli nr 1b w zakładce dotyczącej Zadania IV Załącznika nr 5 do SWZ do odbiorcy koncesjonowanego w okresie od 01.07.2027 r. do 31.12.2027 r. w szacunkowej ilości 1 484,106 MWh.
Vorherige Bekanntmachung: 164378-2025
Interne Kennung: EZ/241/14/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego komunikacja między Zamawiającym a wykonawcami odbywa się przy użyciu Platformy e-Zamówienia, która jest dostępna pod adresem https://ezamowienia.gov.pl/ Zamawiający dopuszcza komunikację za pomocą poczty elektronicznej na adres e-mail: zampub@mpwik.lublin.pl (nie dotyczy składania ofert). Wykonawca zamierzający wziąć udział w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego musi posiadać konto podmiotu „Wykonawca” na Platformie e-Zamówienia. Komunikacja w postępowaniu, z wyłączeniem składania ofert/wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, odbywa się drogą elektroniczną za pośrednictwem formularzy do komunikacji dostępnych w zakładce „Formularze” („Formularze do komunikacji”). Za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” odbywa się w szczególności przekazywanie wezwań i zawiadomień, zadawanie pytań i udzielanie odpowiedzi. Formularze do komunikacji umożliwiają również dołączenie załącznika do przesyłanej wiadomości (przycisk „dodaj załącznik”). Maksymalny rozmiar plików przesyłanych za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” wynosi 150 MB (wielkość ta dotyczy plików przesyłanych jako załączniki do jednego formularza). Ofertę, w tym Jednolity Europejski Dokument Zamówienia (JEDZ), sporządza się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej (podpisanej kwalifikowanym podpisem elektronicznym). Wykonawca składa ofertę za pośrednictwem zakładki „Oferty/wnioski”, widocznej w podglądzie postępowania po zalogowaniu się na konto Wykonawcy. Po wybraniu przycisku „Złóż ofertę” System prezentuje okno składania oferty umożliwiające przekazanie dokumentów elektronicznych, w którym znajdują się 2 pola drag&drop („przeciągnij” i „upuść”) służące do dodawania plików. System sprawdza, czy złożone pliki są podpisane i automatycznie je szyfruje, jednocześnie informując o tym wykonawcę. Maksymalny łączny rozmiar plików stanowiących ofertę lub składanych wraz z ofertą to 250 MB.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie I: Dostawa energii elektrycznej na potrzeby MPWiK Sp. z o.o. w Lublinie oraz sprzedaż niewykorzystanych nadwyżek energii elektrycznej z OZE powstałych w Oczyszczalni Ścieków Hajdów w Lublinie wraz z usługą bilansowania handlowego w okresie od 01.07.2025 r. do 30.06.2026 r.
Beschreibung: Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje 2 pakiety: Pakiet I – dostawa energii elektrycznej na potrzeby MPWiK Sp. z o.o. w Lublinie w okresie od 01.07.2025 r. do 30.06.2026 r. Pakiet II – sprzedaż niewykorzystanych nadwyżek energii elektrycznej z OZE powstałych w Oczyszczalni Ścieków Hajdów w Lublinie wraz z usługą bilansowania handlowego w okresie od 01.07.2025 r. do 30.06.2026 r. Pakiet I – dostawa energii elektrycznej na potrzeby MPWiK Sp. z o.o. w Lublinie w okresie od 01.07.2025 r. do 30.06.2026 r. Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej do obiektów MPWiK Sp. z o.o. w Lublinie wymienionych w tabeli nr 1a w zakładce dotyczącej Zadania I Załącznika nr 5 do SWZ w okresie od 01.07.2025 r. do 30.06.2026 r. Zapotrzebowanie ilości energii elektrycznej dla punktów odbioru Zamawiającego zostało określone w tabeli nr 1a w zakładce dotyczącej Zadania I (Załącznik nr 5 do SWZ). Wykonawca musi podać cenę za 1MWh dostarczanej energii. Łącznie szacunkowa dostawa energii elektrycznej do wszystkich obiektów MPWiK Sp. z o.o. w Lublinie obejmuje 12 142,483 MWh. Pakiet II – sprzedaż niewykorzystanych nadwyżek energii elektrycznej z OZE powstałych w Oczyszczalni Ścieków Hajdów w Lublinie wraz z usługą bilansowania handlowego w okresie od 01.07.2025 r. do 30.06.2026 r. Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż nadwyżek energii elektrycznej wraz z usługą bilansowania handlowego z PPE Oczyszczalni Hajdów wyszczególnionych w tabeli nr 1b w zakładce dotyczącej Zadania I Załącznika nr 5 do SWZ do odbiorcy koncesjonowanego w okresie od 01.07.2025 r. do 30.06.2026 r. w szacunkowej ilości 1 597,900 MWh.
Interne Kennung: Zadanie I
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie II: Dostawa energii elektrycznej na potrzeby MPWiK Sp. z o.o. w Lublinie oraz sprzedaż niewykorzystanych nadwyżek energii elektrycznej z OZE powstałych w Oczyszczalni Ścieków Hajdów w Lublinie wraz z usługą bilansowania handlowego w okresie od 01.07.2026 r. do 31.12.2026 r.
Beschreibung: Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje 2 pakiety: Pakiet I – dostawa energii elektrycznej na potrzeby MPWiK Sp. z o.o. w Lublinie w okresie od 01.07.2026 r. do 31.12.2026 r. Pakiet II – sprzedaż niewykorzystanych nadwyżek energii elektrycznej z OZE powstałych w Oczyszczalni Ścieków Hajdów w Lublinie wraz z usługą bilansowania handlowego w okresie od 01.07.2026 r. do 31.12.2026 r. Pakiet I – dostawa energii elektrycznej na potrzeby MPWiK Sp. z o.o. w Lublinie w okresie od 01.07.2026 r. do 31.12.2026 r. Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej do obiektów MPWiK Sp. z o.o. w Lublinie wymienionych w tabeli nr 1a w zakładce dotyczącej Zadania II Załącznika nr 5 do SWZ w okresie od 01.07.2026 r. do 31.12.2026 r. Zapotrzebowanie ilości energii elektrycznej dla punktów odbioru Zamawiającego zostało określone w tabeli nr 1a w zakładce dotyczącej Zadania II (Załącznik nr 5 do SWZ). Wykonawca musi podać cenę za 1MWh dostarczanej energii. Łącznie szacunkowa dostawa energii elektrycznej do wszystkich obiektów MPWiK Sp. z o.o. w Lublinie obejmuje 5 451,005 MWh. Pakiet II – sprzedaż niewykorzystanych nadwyżek energii elektrycznej z OZE powstałych w Oczyszczalni Ścieków Hajdów w Lublinie wraz z usługą bilansowania handlowego w okresie od 01.07.2026 r. do 31.12.2026 r. Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż nadwyżek energii elektrycznej wraz z usługą bilansowania handlowego z PPE Oczyszczalni Hajdów wyszczególnionych w tabeli nr 1b w zakładce dotyczącej Zadania II Załącznika nr 5 do SWZ do odbiorcy koncesjonowanego w okresie od 01.07.2026 r. do 31.12.2026 r. w szacunkowej ilości 655,612 MWh.
Interne Kennung: Zadanie II
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie III: Dostawa energii elektrycznej na potrzeby MPWiK Sp. z o.o. w Lublinie oraz sprzedaż niewykorzystanych nadwyżek energii elektrycznej z OZE powstałych w Oczyszczalni Ścieków Hajdów w Lublinie wraz z usługą bilansowania handlowego w okresie od 01.07.2026 r. do 31.12.2026 r.
Interne Kennung: Zadanie III
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie IV: Dostawa energii elektrycznej na potrzeby MPWiK Sp. z o.o. w Lublinie oraz sprzedaż niewykorzystanych nadwyżek energii elektrycznej z OZE powstałych w Oczyszczalni Ścieków Hajdów w Lublinie wraz z usługą bilansowania handlowego w okresie od 01.07.2027 r. do 31.12.2027 r.
Beschreibung: Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje 2 pakiety: Pakiet I – dostawa energii elektrycznej na potrzeby MPWiK Sp. z o.o. w Lublinie w okresie od 01.07.2027 r. do 31.12.2027 r. Pakiet II – sprzedaż niewykorzystanych nadwyżek energii elektrycznej z OZE powstałych w Oczyszczalni Ścieków Hajdów w Lublinie wraz z usługą bilansowania handlowego w okresie od 01.07.2027 r. do 31.12.2027 r. Pakiet I – dostawa energii elektrycznej na potrzeby MPWiK Sp. z o.o. w Lublinie w okresie od 01.07.2027 r. do 31.12.2027 r. Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej do obiektów MPWiK Sp. z o.o. w Lublinie wymienionych w tabeli nr 1a w zakładce dotyczącej Zadania IV Załącznika nr 5 do SWZ w okresie od 01.07.2027 r. do 31.12.2027 r. Zapotrzebowanie ilości energii elektrycznej dla punktów odbioru Zamawiającego zostało określone w tabeli nr 1a w zakładce dotyczącej Zadania IV (Załącznik nr 5 do SWZ). Wykonawca musi podać cenę za 1MWh dostarczanej energii. Łącznie szacunkowa dostawa energii elektrycznej do wszystkich obiektów MPWiK Sp. z o.o. w Lublinie obejmuje 5 562,493 MWh. Pakiet II – sprzedaż niewykorzystanych nadwyżek energii elektrycznej z OZE powstałych w Oczyszczalni Ścieków Hajdów w Lublinie wraz z usługą bilansowania handlowego w okresie od 01.07.2027 r. do 31.12.2027 r. Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż nadwyżek energii elektrycznej wraz z usługą bilansowania handlowego z PPE Oczyszczalni Hajdów wyszczególnionych w tabeli nr 1b w zakładce dotyczącej Zadania IV Załącznika nr 5 do SWZ do odbiorcy koncesjonowanego w okresie od 01.07.2027 r. do 31.12.2027 r. w szacunkowej ilości 1 484,106 MWh.
Interne Kennung: Zadanie IV