2. Verfahren
Verfahren
Titel: Overbruggingsovereenkomst Administratiesysteem Sociaal Domein
Beschreibung: De Suites Sociaal Domein ondersteunen Eemkracht bij de uitvoering van: • Participatiewet (Werk & Inkomen) • Wet maatschappelijke ondersteuning (Wmo) • Jeugdwet • Verwante gemeentelijke taken binnen het sociaal beleid De applicatie sluit aan op landelijke voorzieningen en standaarden, zoals berichtenverkeer, landelijke registers en ketenpartners. Verlenging van de Suites Sociaal domein voor maximaal 3 jaar
Interne Kennung: 1391705
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung, 72500000 Datenverarbeitungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De Suites Sociaal Domein ondersteunen Eemkracht bij de uitvoering van: • Participatiewet (Werk & Inkomen) • Wet maatschappelijke ondersteuning (Wmo) • Jeugdwet • Verwante gemeentelijke taken binnen het sociaal beleid De applicatie sluit aan op landelijke voorzieningen en standaarden, zoals berichtenverkeer, landelijke registers en ketenpartners. Verlenging van de Suites Sociaal domein voor maximala 3 jaar
Interne Kennung: 1