See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa części zamiennych do Systemu Głębinowego Obrony Przeciwminowej t. Głuptak
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa części zamiennych do Systemu Głębinowego Obrony Przeciwminowej t. Głuptak. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zostanie zawarty w SWZ, która zostanie przekazana wykonawcom zaproszonym do składania ofert.
Vorherige Bekanntmachung: 141886-2026
Interne Kennung: 22/KPW/BP/2026
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38546000 System zum Aufspüren von Sprengstoffen
5. Los
Los: LOT-0001